Žena prezradila trik, vďaka ktorému šetrí peniaze v samoobslužnej pokladni. Ide však o podvod

Dana Kleinová

Foto: Pexels / Image by teksomolika on Freepik

Žena sa priznala, že porušuje zákon a to tak, že využíva trik v samoobslužnej pokladni. Šetrí vďaka tomu peniaze a zatiaľ jej na to nikto neprišiel.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, ceny potravín sa v posledných rokoch výrazne zmenili a kvôli tomu sa zmenil aj štýl, akým ľudia nakupujú. Málokto už nakupuje len v jednom obchode a väčšinou porovnáva ceny rôznych produktov vo viacerých supermarketoch, aby našiel tu najlacnejšiu variantu. Zároveň sa do popredia stále viac dostávajú rôzne kupóny či vernostné programy. Jedna žena však prezradila, že má ešte ďalšiu taktiku, ktorá jej pri nákupoch pomáha šetriť.

Foto: Image by Freepik

Chce vedieť, či je to trestné

Platenie a skenovanie tovaru pri samoobslužných pokladniach je preferovaným spôsobom, najmä keď nemáte dosť času a potrebujete si kúpiť len zopár vecí, kvôli ktorým sa vám neoplatí stáť v dlhočiznom rade.

Takéto nakupovanie, samozrejme, môže lákať k podvodom, voči ktorým síce sú tieto pokladne istým štýlom ošetrené, no očividne sa stále nájdu nové metódy, akými tento systém oklamať.

Žena sa k nezákonnej praktike priznala v sekcii Sisters In Law na News.com.au, ktorá umožňuje čitateľom diskutovať o svojich právnych záležitostiach so sestrami a právničkami Alison a Jillian Barrettovými. Teda nepriznala, keďže tvrdila, že túto praktiku využíva jej kamarátka a ona len chcela zistiť, či ju kvôli tomu môžu uväzniť.

Prefíkaná taktika

Najnovšie články