Žena šialene miluje Vianoce a neuveríte, ako to u nej doma vyzerá. Na výzdobu minula tisíce eur

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Viete, ako to vyzerá, keď niekto miluje Vianoce? Určite sa môžete inšpirovať touto ženou, ktorá na výzdobu a dekorácie minula už 25-tisíc libier, čo je takmer 30-tisíc eur.

Článok pokračuje pod videom ↓

Informoval o nej portál Metro, pričom 36-ročná mamička svoj dom už minulý rok premenila na obrovskú perníkovú chalúpku. Tento rok to dotiahla ešte ďalej, keď predstavila mesto hračiek, les, ktorý vyzerá ako z Narnie a množstvo ďalších vecí. Celkovo to trvalo Carmen a jej tímu, ktorý tvorilo 40 ľudí, až 14 týždňov.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Carmen Croxall (@clashcreativehome)

Ľudia majú rôzne názory

„V minulom roku sa ľudia pred mojím domom fotili a v rade stálo aj niekoľko áut,“ povedala Carmen s tým, že potom začala ľuďom, ktorí sa chceli pred jej domom fotiť, účtovať. Carmen má v rámci svojej výzdoby tiež „Kútik cukroviniek“ a množstvo ozdôb je vyrobených z recyklovaných materiálov. Hoci sa mnohým ľuďom jej výzdoba páči, susedia príliš nadšení nie sú.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Carmen Croxall (@clashcreativehome)

Zničila svoj dom?

Niektorí ľudia dokonca tvrdia, že si svoj dom zničila. „Niektorí si tiež myslia, že som neúctivá voči človeku, čo mi dom prenajíma, ale on o tom všetkom vie,“ povedala. Podobne to každý rok „vyhrotí“ aj na Veľkú noc, kedy sa v rámci výzdoby tiež poriadne vyblázni.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Carmen Croxall (@clashcreativehome)

So zdobením tento rok začala už v polovici októbra a hovorí, že až 70 % výzdoby bolo vyrobenej z recyklovaných materiálov a všetku znova použije pri tvorení ďalšej výzdoby.

Najnovšie články