To, čo dovolila 12-ročnej dcére pobúrilo mnohé mamičky. Na narodeniny dostala piercing do nosa

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Mamička na sociálnych sieťach pobúrila mnohých rodičov, keď zverejnila, že svojej 12-ročnej dcére dovolila na narodeniny dať si do nosa piercing. Mnohí si myslia, že je to ešte príliš skoro.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, mama Sharla o sebe hovorí ako o jednoduchom dievčati, ktoré sa snaží byť tou najlepšou, akou len môže byť a teda výbornou matkou aj partnerkou. Pravidelne ukazuje svoj rodinný život na TikTok-u, zdieľa rôzne zábery svojej dcére a partnera a taktiež aj tetovania a piercingy, ktoré má na tele.

Svojej dcére dovolila piercing do nosa

Len prednedávnom zverejnila video svojej 12-ročnej dcéry, ktorej v štúdiu prepichujú nos. Bolo to jej narodeninové želanie. Ak si myslela, že sa stretne s pochopením, výrazne sa mýlila. Diváci jej to dali poriadne zožrať, pretože sú presvedčení o tom, že to poriadne prehnala a je choré, čo jej dovolila.

@sharla105 happy 12th birthday to my daughter ❤️ #12thbirthdaygirl #nosepeircings #birthdaygirl #triggerwarning #needles #fypシ ♬ original sound – sharla105

Mnohí rodičia zostali pobúrení

Ďalší si však myslia, že je to jej vec, čo sa rozhodne dovoliť svojmu dieťaťu. Na druhej strane sú však ľudia presvedčení, že to urobila strašne skoro a mohla ešte pár rokov počkať. Tiež sa jej pýtali, či to nebude prekážať učiteľom v školách. Sharla však tvrdí, že ju skutočne nezaujíma to, čo si myslí škola a že ona je rodič a nie oni.

Našlo sa aj množstvo ľudí, ktorí sa podelili s tým, že sami majú piercing od takéhoto mladého veku. „V 13-tich som si dal prepichnúť nos, vzala ma mama. Keď som mala 12, nechala som si dať piercing do brucha. A neľutujem to, stále mám oboje,“ napísala jedna komentujúca.

Sharla priznala, že netušila, že jej video sa stane až také virálne, no priznala, že všetka tá nenávisť jej pripadá smiešna.