Narodila sa s veľkým fľakom na tvári, deti ju kvôli tomu šikanovali: Neuveríte, ako vyzerá teraz

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Žena sa narodila s veľkým fľakom na tvári, kvôli ktorému ju na škole šikanovali. Teraz chce ľudí povzbudiť a tvrdí, že všade by sa mali ukazovať ľudia, ktorí majú rozdielne tváre a znaky.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Kentonline, Caitlin Ounsworth má na tvári škvrnu od narodenia, ktorá sa v dospelosti ešte zvýraznila. Keď bola malá, mama jej povedala, že ju „víly pobozkali v jej bruchu“. Už keď mala štyri roky sa jej deti v škole posmievali a bolo pre ňu ťažké vyrastať, keď jej dali všetci pocítiť, že je iná. Na základnej škole preto bola veľmi šikanovaná.

Foto: profimedia

V škole ju šikanovali

„Ľudia mi naozaj povedali zlé veci, ale nechcem, aby ma to ovplyvnilo. Urobím najlepšie, keď svoju tvár nebudem skrývať a ukážem aj iným dievčatkám, že si nemusia prejsť tým, čím som si prešla ja.“ Caitlin dodala, že mala šťastie, že mala rodinu, ktorá ju podporovala a nesnažila sa ju meniť. Napriek tomu chcela zapadnúť. Nechala si narásť ofinu, nosila make-up, no nepomohlo to.

Foto: profimedia

Už ho nechce skrývať

Teraz sa svoje znamienko vôbec nesnaží skrývať a hrdo ho ukazuje. Chce povzbudiť mladých ľudí, aby sa nehanbili za svoju tvár a ukázali, že sú iní. Dodala, že niektorí ľudia možno nič nepovedali, no zízali na ňu, takže sa hanbila ešte viac. Nakrúca krátke videá na TikTok, aby ľudí informovala a dodala im odvahu. Podľa nej by nemal existovať štandard krásy. Povedala, že teraz si ľudia často myslia, že ju niekto bije, pretože to vyzerá ako modrina.

Verí, že časom sa bude aj v televízii zobrazovať viac ľudí, ako je ona a ukáže to všetkým, že to nie je niečo nenormálne. Jej cieľom je, aby mala znamienko na tvári Disney princezná. „Keď som bola malá, chcela som, aby som videla niekoho, kto vyzerá ako ja.“

Najnovšie články