Má 62 rokov a neplánovane otehotnela. Jej manžel má 72 rokov, no to nie je všetko

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (jennys.reviews)

Neplánované tehotenstvo môže ženu vystrašiť, ale aj potešiť. Čo však, keď sa stane v prípade, že už vôbec neočakávate, že by ste deti mať mohli?

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál The Sun odhalil príbeh ženy, ktorá otehotnela vo veku 62 rokov, a to napriek tomu, že už mala 16 rokov menopauzu a jej manžel zase vazektómiu. Pre Jenny to bol obrovský šok, pretože prirodzene predpokladala, že otehotnieť už nemôže. Jenny teraz berie svoje tehotenstvo ako zázrak, ktorý však aj tak nevedia pochopiť. Jenny je matkou dvoch starších synov a povedala, že toto je podľa nej skutočne zázračné dieťa a naozajstné prekvapenie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Good Wifey (@jennys.reviews)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Good Wifey (@jennys.reviews)

Mnohí ľudia len krútili hlavou

Mnohí ľudia nad jej tehotenstvom krútili hlavou vzhľadom na jej vek a Jenny sa nahnevala, pretože sa nikto nepýtal na vek jej manžela. Neskôr povedala, že má 72 rokov. Jenny a jej manžel teda čakajú tretieho syna, ktorý sa má narodiť koncom tohto roka. Kým niektoré ženy jej napísali, že je nezdravé mať dieťa vo veku 35 rokov, iné jej písali pravý opak. „Mala som svoje deti vo veku 24, 26, 28, 30, 37, 40, 43 a 48. Nie je to nič zlé a je to požehnanie v každom veku,“ napísala jej.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Good Wifey (@jennys.reviews)

„Vek vás nedefinuje! Ja som práve mala svoje prvé dieťa v 45 rokoch a je to požehnanie!“ napísala jej ďalšia. Samozrejme, mnohí ľudia kritizujú tehotenstvo vo vysokom veku hlavne preto, že starnutie sa už nedá žiadnym spôsobom oklamať a je dosť možné, že dieťa bude vyrastať bez rodičov, poprípade budú potrebovať väčšiu starostlivosť ako samotné dieťa. Čo si o tom myslíte vy?