Mamička ukázala jazvu po cisárskom reze a stala sa virálnou. Toto mnohé ženy neukazujú

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (thekatelawler)

Nedávno bol Medzinárodný deň povedomia o cisárskom reze a napriek tomu, že je to v dnešnej dobe bežná vec, mnohé ženy sa za ňu hanbia.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Tyla, influencerka Kate Lawler nedávno spôsobila ošiaľ, keď ukázala svoju jazvu po cisárskom reze. V rámci pripomenutia spomínaného medzinárodného dňa 41-ročná žena ukázať, ako vyzerá jej jazva. „Som hrdá na svoju jazvu a nikdy si ju nenechám odstrániť natrvalo, pretože mi pripomína jeden z najzvláštnejších dní v mojom živote… táto jazva, ktorú vidím každý deň v zrkadle, vo mne vyvoláva úžas nad tým, čoho je ženské telo schopné.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený KATE LAWLER (@thekatelawler)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený KATE LAWLER (@thekatelawler)

Príbehy o cisárskom reze

„Tiež verím, že ak sa dokážeme vyliešiť, budeme sa cítiť lepšie. Ešte pred šiestimi týždňami som mala jazvu vyvýšenú a tmavú… Ako každá žena sa budem cítiť sebavedomo a šťastná so svojím telom, preto som prijala, ako som vyzerala počas tehotenstva a zbožňujem, ako vyzerám po tehotenstve…“ napísala a dodala, že bez toho, ako vyzerá, by nemala dieťa.

Mamičky sa v komentároch podelili o svoje pôrodné príbehy a chválili Kate za to, ako ukázala svoje telo aj v takejto situácii.

Najnovšie články