Influencerka zaplatila za nové zuby viac než 100 dolárov. Ľudia ju vysmiali, vraj „sa oškaredela“

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@ulyanikitaa)

Influencerka si dala spraviť „zajačie zuby“. Nie všetci však tento trend pochopili a niektorí ľudia dokonca priznali, že boli za rovnaký chrup kedysi šikanovaní. Influencerka tak neustále čelí kritike, na ktorú si po čase zvykla.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál NY POST, žena menom Ulya Nikita z Palawanu na Filipínach je terčom online posmechu po tom, ako minula približne 160 dolárov na procedúru na predĺženie svojich dvoch predných zubov. Ulya sa rozhodla podstúpiť tento zákrok po odstránení strojčeka v roku 2017. Požiadala zubára, aby použil živicu na predĺženie jej dvoch predných zubov, no nebola s výsledkom spokojná, a tak sa rozhodla podstúpiť tento zákrok ešte raz.

@ulyanikitaa Say hi to my dentist everybody 🐰 —-> @@drlizzet on ig ♬ original sound – MAMA

Chcela ich dlhšie

Ulya vždy túžila po tzv. zajačích zuboch, ktoré, ako vyplýva z názvu, reálne pripomínajú zajaca s výraznými prednými zubami, ktoré sú viditeľne dlhšie než ostatné.

Po tom, ako si po prvom zákroku na dosiahnutie takéhoto chrupu poškodila zuby, neodradilo ju to a influencerka sa rozhodla navštíviť zubára znova. Vysvetlila: „Keď som bola u zubára, žiadala som, aby boli o niečo dlhšie ako predtým, pretože odkedy som v roku 2017 mala prvé takéto, vždy som mala pocit, že potrebujú o niečo viac dĺžky, takže som to urobila.“

„Milujem ich. Aj keď som vyrastala v komunite, kde malo každé dieťa v mojom veku strojček a rovné zuby boli a stále sú štandardom, milujem ich,“ dodala influencerka.

Foto: TikTok (@ulyanikitaa)

Čelí kritike

Najnovšie články