Účes za 5 minút a plné pery bez chirurgického zásahu. 9 trikov, vďaka ktorým budete vyzerať skvelo, aj keď ste lenivé

Zuzana Fulopova

Máte každé ráno problém s účesom, pretože tá sponka stále nedrží? Chcete použiť umelé riasy, ale nedarí sa vám ich nasadiť? Alebo sa vám očná linka vždy rozmaže ešte pred nanesením? Nezúfajte. Máme pre vás 9 trikov, vďaka ktorým ušetríte čas aj peniaze.

Ako upevniť vlasy so sponkou

Aby sponka pevne držala a zároveň nebola viditeľná, stačí len iný variant upevnenia sponky. Sponku uchopte stranou nadol a upevníte ju do vlasov opačným smerom ako držíte prameň vlasov. Pri druhej variante stačí na sponku pred použitím iba nastriekať lak na vlasy.

Ako si nalepiť umelé riasy

Ak máte v obľube umelé riasy, alebo ich sem tam používate na výnimočné udalosti, skúste ich pred nalepením  na minútu obtočiť okolo celej špirály. Týmto trikom získate požadovanú ohybnosť rias, čím sa vám budú ľahšie lepiť a vydržia dlhšie.

Ako odstrániť lesk

Ak sa príliš často lesknete dokonca aj keď nie je leto, pravdepodobne oceníte špeciálne kozmetické vreckovky, ktoré vás lesku zbavia. Tieto kozmetické vreckovky však ľahko nahradíte papierovými obrúskami, ktoré sajú lesk dokonca oveľa lepšie ako drahé vreckovky.

Ako si zväčšiť pery

Ak si chcete zväčšiť pery bez botoxu, stačí vám len mätový olej. Zmiešajte niekoľko kvapiek mäty priepornej s klasickým olejom a aplikujte na pery. Samozrejme tento efekt bude len dočasný.  Nezabudnite si pred aplikáciou naniesť na ruku trošku oleja, aby ste vylúčili prípadnú alergickú reakciu.

Ako rýchlo odstrániť trblietavý lak

Určite viete, že nie je ľahké odstrániť trblietavý lak z nechtov. Zložitému procesu predídete, ak si najskôr na nechty nanesiete tenkú vrstvu lepidla, počkáte kým uschne a potom naniesli trblietavý lak. Keď príde čas na odstránenie laku, jednoducho ho jemne odstráňte napríklad s pilníkom. Pôjde vám to ľahko, bez poškodenia nechtu.

Ako nahradiť obrúsky na make-up

Drahé obrúsky na odstránenie make-up ľahko nahradíte detskými vlhčenými obrúskami. Nielenže odstránia make-up, ale ho aj zachránia ak sa vám rozmaže.

Ako si urobiť rovnú linku

View this post on Instagram

Another EYELINER HACK that works using a DENTAL FLOSS as a guide to make sure you will not go crazy with your winged liner. Lol! And match this with Heartbreaker lipstick from @hudabeauty @shophudabeauty, you are now ready for your Valentine's date. ❤❤❤ 👉🏼I actually filmed this last year. I forgot all about it. Lol! 😊 Note: Do not use the mint flavor dental floss. _________________________________________________ #wakeupandmakeup #allmodernmakeup #eyeblogbeauty #makeupclips #makeupvideoss #fakeuproom #makeupslaves #slave2beauty #stylevideo #1minutemakeup #maryhadalittleglam #talkthatmakeup #make4glam #glamvids #makeuptutorialsx0x #hypnaughtymakeup #hypnaughtypower #makeupcoach #fakeupfix #peachyqueenblog #brian_champagne #cakefacevanity #ShimyCatsMUA #makeupfanatic1 #liveglam #fashionarttut #hudabeauty #makeup #makeupaddict @thebeautygoals

A post shared by Follow for Beauty+Makeup Tips (@iamsugarcoated) on

Nakresliť si linku nie je tak ľahké, ako sa zdá. Môžete si preto pomôcť napríklad bankovou kartou, lyžicou alebo dentálnou niťou. Aplikujte očné linky na dentálnu niť pripevnenú na umelohmotnú lyžicu, priložte k viečku z oboch strán a už len dokreslite linku.

Ako uskladniť umelé riasy

Aby ste predišli zničeniu umelých rias, skladujte ich vo vajíčku z kinder vajíčok. Predídete tým prípadnému poškodeniu alebo strate rias.

Ako aplikovať rúž

Ak používate tekuté rúže, tento trik určite oceníte. Pred aplikáciu rúžu roztvorte dve vlásenky, ktoré len priložíte kolmo k perám a aplikujte rúž.

Poznáte aj vy nejaké skvelé triky v oblasti krásy? Dajte nám vedieť v komentároch!

adme.ru

0
Komentovať