Trvalo jej to „len“ 40 rokov. Žena prišla s geniálnym tipom, ako ostanú vaše cereálie čerstvé aj po otvorení

Hyriaková Kristína

Foto: Facebook (Becky Holden McGhee)

Na internete nájdete skutočne ohromné množstvo vecí. O niektorých by ste si nikdy nepomysleli, že vás prekvapia a že vám zmenia celý pohľad na jedno zo základných jedál dňa, ktorým sú bez pochyby raňajky.

Článok pokračuje pod videom ↓

Mnohí ľudia mávajú veľmi ťažké rána. Bez kávy a raňajok jednoducho nefungujú. Veľmi veľa ľudí začína svoj deň práve cereáliami, ktoré sú v kartónovej krabici a veľmi často sa stáva, že rýchlo zoschnú. Becky Holden McGhee však prišla s neuveriteľným nápadom a zverejnila ho na svojom Facebooku. Rozhodla sa, že sa so svojím nápadom podelí s celým svetom.

Gepostet von Becky Holden McGhee am Sonntag, 10. Mai 2020

Trvalo to „len“ 40 rokov

„Trvalo mi to len 40 rokov, ale teraz viem, ako správne zatvoriť krabicu s cereáliami,“ napísala na sociálnej sieti a jej videonávody sa hneď stali virálne. Má už viac ako tri milióny zobrazení. Dokonca to ľudí povzbudilo, aby sa podelili o vlastné techniky skladania krabíc s cereáliami.Nikdy si nemyslela, že to bude také úspešné

Portál Bored Panda Becky, matku dvoch detí zo Spojeného kráľovstva, kontaktoval a povedala, že je naozaj ohromená. „Bola to náhoda, nikdy za milión rokov by som si nepomyslela, že to bude také virálne,“ povedala a zároveň dodala, že je neuveriteľne šťastná za všetky komentáre a pripomienky, pretože boli neuveriteľne láskavé a zábavné.

POSTUP

Je to popritom naozaj veľmi jednoduché. Stačí, keď vrchnú časť krabice zložíte tak, ako vidíte na videu, čiže papierové časti, vďaka ktorým ste krabicu otvorili, zasuniete dovnútra a preložíte na kratšej časti krabice tak, aby sa vám dala zložiť. Potom už len stačí, keď ju poriadne stlačíte ku sebe.

Cereálie nezoschnú a nezvlhnú

Povedala, že samotné skladanie zaberie asi tak pár sekúnd, no je to naozaj účinné. Svedčí o tom aj vlna komentárov, ktorá sa strhla pod jej videom s tým, že im doslova zmenila život. „Trvá to pár sekúnd, vyzerá to elegantne a zaistí to všetko tak, aby to nezoschlo či nezvlhlo,“ povedala. Vyskúšali ste už niekedy niečo také alebo máte svoj vlastný spôsob, ako skladovať takéto veci, aby sa neporušila ich chuť?

Najnovšie články