Chcete, aby vaše tenisky vyzerali stále ako nové? Táto žena prišla na to, ako to spraviť vďaka jednoduchému triku

Lucia Mužlová

Foto: Twitter (YT: Shantel Dé Bonsu)

S jarou prišli na rad konečne aj tenisky, ktoré môžeme začať veselo nosiť. S problémom sa však stretávame, akonáhle sú biele, prípadne svetlé. Daždivejšie počasie, prašné cesty a celkovo naša chôdza z nich po pár dňoch urobia prezentáciu všetkej špiny, ktorú sme pri chôdzi nabrali. Niekedy sa objaví riešenie, ktoré by ste nečakali.

Článok pokračuje pod videom ↓

Tenisky nosíme aby nám chránili nohy a to, že sa zašpinia je jednoducho súčasť ich funkcie. Niektorí to riešia menej, iní viac. Keď si špinu nemá šancu všimnúť bežný človek, väčšinou len mávneme rukou a s daným problémom sa nejako zmierime. A nejde len o špinu. Kožené alebo koženkové tenisky časom akoby zvráskaveli. Vytvoria sa na nich záhyby, ktoré sa časom samozrejme zašpinia. Ukázalo sa však, že ľudia sú čistými a hladkými teniskami niekedy doslova posadnutí. Hlavne, ak nestáli päť eur. Ak chcete, aby vaše tenisky vždy vyzerali ako nové, čítajte ďalej.

Nedávno sa na sociálnej sieti Twitter objavil geniálny trik, ktorý uverejnila tenisková maniačka, ktorá sa jednoducho vyzná v móde, ale aj starostlivosti o oblečenie. Ľudia jej trik vyskúšali a okamžite sa stal hitom, pretože skutočne funguje. Okamžite sa začali zdieľať fotografie s výsledkom.

Potrebovať budete len starú ponožku, noviny alebo papierové obrúsky, malý uteráčik, žehličku a teplú vodu. Postupujte podľa nasledujúceho videa a uvidíte, že vaše biele tenisky budú vyzerať ako nové. Do vnútra topánky dajte ponožku, mokrým uteráčikom prekryje tenisku z vonkajšej strany a potom už len postupujte podľa videa a želite.

boredpanda.com

Najnovšie články