Vynikajúci trik tejto mamičky, ktorý inšpiruje aj vás. Takto dokáže ušetriť za vianočné darčeky

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Vianoce sa blížia a v dnešnej dobe je naozaj veľmi ťažké nájsť dostatok financií, keďže ceny všetkého išli extrémne hore. Táto mamička však vymyslela geniálny trik.

Ako uviedol portál Tyla, mamička sa podelila na sociálnych sieťach geniálnym trikom, ako rozdeľuje svoje náklady na Vianoce. Keďže túto zimu budú mnohí ľudia hľadať dostatok peňazí na bežné veci, tak aj táto mamička sa rozhodla, že svojej dcére vymyslí originálnejšie a lacnejšie darčeky, ktoré príliš nezaťažia jej rozpočet.

Foto: unsplash

Jednoduchý trik

„Vianoce sú za rohom a peniaze sú pre väčšinu ľudí niečo, čo tento rok zháňajú. Preto by som sa chcela podeliť o nápad, ktorý som vyskúšala už minulý rok a ktorým môže pomôcť.“ Uviedla, že jej dcéra je vo veku, kedy už je veľká na hračky a má toho doma veľmi veľa, pretože bola dlho jediným dieťaťom v rodine.

Vyskúšajte to aj vy

Rozhodla sa, že to malých darčekových vrecúšok napíše veci, o ktorých vie, že sa jej budú páčiť. Môžu byť drahšie a lacnejšie, podľa toho, aké sú vaše možnosti. Mamička uviedla niekoľko príkladov, ktoré dala do vrecúšok. Je to napríklad kempovanie, jej obľúbené jedlo v niektorej z reštaurácií, deň v safari parku a podobne. Takto vrecúška rozložila počas celého roka a jej dcére sa to veľmi páči.

Mnohí rodičia povedali, že so svojimi deťmi robia to isté a všetkým sa im to páči, pretože vždy prvého v mesiaci otvorili obálku, aby vedeli, čo budú vtedy robiť a kam sa môžu tešiť. Čo hovoríte vy?