Už nebudete okná umývať inak! Žena prišla s geniálnym trikom, vďaka ktorému sa navždy zbavíte šmúh

Kristína Hagarová

Foto: Pikist

Niekedy nezáleží na tom, ako veľmi leštíte zrkadlo alebo okná, pretože na ňom vždy zostanú stopy a šmuhy. Mnohé ženy na to majú rôzne triky, ale nie vždy zaberajú.

Existujú na to naozaj rôzne triky. Či už používate ocot, alebo leštíte novinami, všetko môže sklo poškodiť či v tom lepšom prípade jednoducho nevyleštiť okná tak, ako by ste si to predstavovali. Portál Mirror však informoval o triku jednej ženy, ktorá zverejnila na sociálnej sieti TikTok perfektný trik, ktorý by mohol pomôcť všetkým ženám, ktoré sú už zo šmúh na oknách unavené.

@malsabenaAnother cleaning hack for streak free mirrors 😍😍✨ #fyp #foryoupage #foryou #quarantine #cleaning #hinching #lifehack♬ Supalonely (feat. Gus Dapperton) – BENEE

Perfektný trik

Video si už získalo stotisíce zobrazení. Žena na to, aby sa zbavila šmúh, použije obyčajý šampón, ktorý si dá na vlhkú handričku predtým, ako vydrhne zrkadlo. Potom to celé len zotrie dosucha. Rovnaký spôsob použije aj na stojan na uteráky a na všetky ďalšie plochy, ktoré majú tendenciu vytvárať šmuhy. Jeden z komentujúcich sa opýtal či po šampóne nie sú plochy lepkavé, ale všetci ho hneď vyviedli z omylu.

Čo využívate vy?

Najlepšie na tom je, že tento trik môžete používať aj na okná, keď ich najprv poriadne očistíte od prachu a nečistoty. Našli sa však aj ľudia, ktorí komentovali, že rovnaké výsledky dosiahli aj s octom či novinami, no väčšina povedala, že výsledok je úplne iný. Vyskúšate to aj vy?

0
Komentovať