Fén na chvíľu podržala oproti sviečke a vyrobila tak dokonalý vianočný darček pre vašich najbližších

Lucia Mužlová

wikihow

Tento nápad som našla na internete a keďže sa jedná o veľmi jednoduchý návod, rada sa s vami oň podelím. Naše ratolesti ešte nezarábajú peniažky a väčšinou pod vianočný stromček niečo vyrábajú. Ak im trochu pomôžete a budete postupovať podľa návodu, vyrobíte spolu niečo nové, inovatívne, no veľmi pekné. Tento darček by ma ako starú mamu veľmi potešil. Vás tiež?

Článok pokračuje pod videom ↓
fen1
justsomething

Budete potrebovať:

bielu veľkú sviečku

fotografiu alebo obrázok

papier na pečenie

lepiaca páska

papier do tlačiarne a tlačiareň

fen3
wikihow.com

Postup:

Na začiatku si vyberte fotografiu rodiny, prípadne nejaký obrázok, ktorý máte v počítači. Z papiera na pečenie vystrihnite trochu menší obdĺžnik ako je klasický papier. Pomocou lepiacej pásky ho prilepte k bielemu papieru. Papier vložte do tlačiarne tak, aby sa na lesklú stranu vytlačil požadovaný obrázok či fotografia. Fotografiu vytlačíme.

fen2
wikihow.com

Fotografiu si pokojne obstrihnite, aby ste nemali papier zbytočne veľký. Priložte ho vytlačenou fotografiou smerom k sviečke. Pevne pritlačte a vytlačte všetok vzduch. Zapnite fén a teplý vzduch nasmerujte na fotografiu a fénujte pár sekúnd či minút. Záleží na výkone fénu. Obrázok sa postupne akoby prilepí na sviečku a priľne. Tadá, darček je na svete!

Chýba vám inšpirácia? Pomocou fotografií môžete vyrobiť aj iné darčeky. Inšpirujte sa týmto videom, kde nájdete aj návod s fénom a sviečkou. Nádhera!

[youtube FDyauu4lej8 720 410]

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), justsomething.co

Najnovšie články