Jej žiarlivý priateľ chcel, aby mala nadváhu. Nakoniec sa však rozhodla žiť život, po akom vždy túžila.

Lucia Mužlová

Všetci sme už počuli o príbehoch, kde muž núti ženu, aby schudla. Je to trestuhodné správanie a nikto si nezaslúži čeliť takémuto druhu obťažovania. Vzácnejším prípadom však býva to, keď muž núti ženu, aby naopak, pribrala. Je to začarovaný kruh, v ktorom by som sa ja osobne nechcela nikdy ocitnúť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Príbeh Christiny Carter je veľmi neobvyklý. 28-ročná Christina mala problém s nadváhou a odkedy sa pamätala, chcela s tým niečo urobiť. Keď sa so svojím priateľom rozprávala o rôznych možnostiach ako schudnúť, zúril. Keď nakoniec začala Christina chudnúť a meniť svoje telo, jej priateľ začal extrémne žiarliť, čo ju viedlo k tomu, aby sa s ním rozišla.

Christina vážila približne 125 kg, keď začala so sebou niečo robiť. Priateľ jej to neschvaľoval a preto bola nútená sa s ním rozísť.

Podstúpila operáciu, kde jej podviazali žalúdok, čím schudla prvých 22 kg. Následným cvičením a zmenou stravovania schudla ďalších 45 kilogramov.

Keďže ani cvičením sa už prebytočná koža nedala nijako odstrániť, podstúpila plastickú operáciu. Konečne žije život, po akom vždy túžila.

Tak, ako sa zbavila nadbytočnej váhy, zbavila sa aj žiarlivého priateľa. Je to inšpiratívny príbeh a dôležité je, že odstránila všetku negativitu, ktorá jej vždy bránila v tom, aby sa cítila vo svojom vlastnom tele dobre.

Nikomu nedovoľte, aby vám diktoval, čo môžete a čo nemôžete robiť. Ak chcete urobiť niečo, čo vám pomôže k tomu, aby ste boli šťastnejší a spokojnejší so svojím vlastným životom, tak neváhajte a urobte to. Nikomu nedovoľte, aby o vás pochyboval a prikazoval vám, ako máte vyzerať, alebo dokonca ako máte žiť.

zdroj: viralnova.com

Najnovšie články