Salma Hayek tvrdí, že jej trik na perfektnú pleť je neumývať si ju. 56-ročnej herečke to poradila stará mama

Nikoleta Kottešová

Foto: Instagram (salmahayek)

56-ročná herečka Salma Hayek je ikona. Na to, koľko má rokov, vyzerá naozaj krásne. Za jej mladistvý vzhľad vďačí jednej jednoduchej veci – neumýva si svoju tvár hneď ráno.

Článok pokračuje pod videom ↓

Hoci je lákavé túto radu ignorovať, nad výsledkami sa dá len ťažko polemizovať. Päťdesiatšesťročná herečka má neuveriteľnú pleť a ľudia často predpokladajú, že je oveľa mladšia. Salma počas nedávneho rozhovoru prezdadila tajomstvo jej krásy, uviedla Tyla.

Má to od starej mamy

Po tom, ako sa jedna jej fanúšiška na Twittri rozplývala nad jej žiarivou pleťou, sa neváhala podeliť o to, čo ju urdžiava večne mladú. Napísali: „Aká je rutina starostlivosti o pleť Salmy Hayek? Tá žena má 56 rokov a vyzerá úžasne.“ Salma fanúšičku podpichla: „Čo? Mám 41 rokov! Nie, len si robím srandu.“ Počas rozhovoru pre britský GQ herečka priznala, že si ráno neumýva tvár. „Moja babička ma naučila, aby som si ráno nikdy neumývala tvár.“ Povedala fanúšikom. Napriek tomu, že má prístup k najlepším svetovým dermatológom a kozmetickým procedúram, Hayek trvala na tom, že práve to je kľúčom k jej mladistvej pleti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Lepšie to vysvetlila

Vysvetlila to: „V noci vaša pleť produkuje všetky oleje, ktoré potrebuje na to, aby vyzerala mlado. Regeneruje sa. Takže večer si pleť naozaj skvele umyte, ale ráno z nej nezmývajte tú ťažkú prácu ktorú vykonala.“ Nie každého však jej rada presvedčila napriek tomu, že herečka vyzerá nestarnúco. Bruce Green, chemik a zakladateľ spoločnosti SOS Serum Skincare, po zhliadnutí videa na internete odporučil ľuďom, aby si svoju pleť ráno umývali.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Nesúhlasil s ňou

Najnovšie články