Dokument Harryho a Meghan má podľa informácií ublížiť hlavne Kate Middleton. Na kráľovskú rodinu sa zosypú obvinenia

Kristína Hagarová

Reprofoto: Youtube (Netflix)

Princ Harry tvrdí, že „nikto nepozná úplnú pravdu“ okrem neho a Meghan, v najnovšej ukážke k dokumentu, ktorý sa objaví na Netflixe už tento týždeň.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, zverejnenie dokumentu Harryho a Meghan sa považuje za „globálnu udalosť na Netflixe“ a obaja poskytnú zraniteľný pohľad na ich významný vzťah až v šiestich epizódach. Prvé tri epizódy uverejnia už tento štvrtok, ďalšie časti sa objavia 15. decembra. Podľa slov Harryho dochádza k podsúvania príbehov novinárom, o čom hovoril už predtým.

Úder pre kráľovskú rodinu?

Podľa neho dochádza k posúvaniu príbehov, ale aj úniku informácií. Taktiež má dokument hovoriť o tom, že Harry v súčasnosti nemá dobrý vzťah ani so svojím otcom, kráľom Karolom, ale ani s bratom, princom Williamom. Opäť sa vracajú k tomu, čo tvrdili už predtým v rozhovore pre Oprah a síce, že Meghan sa necítila chránená a Harry videl, že história sa opakuje a nastáva k podobnej situácii, ako predtým s jeho mamou, princeznou Dianou.

Dokument prevedie divákov aj celým obdobím vzťahu Harryho a Meghan od začiatkov, cez svadbu až po odchod z kráľovskej rodiny. Podľa tvorcov, je ich príbeh jedným z najvýznamnejších milostných príbehov v histórii. Mnohí si však myslia, že chcú obaja na seba len upútať pozornosť a vyvolať drámu.

Obujú sa hlavne do Kate?

Objavili sa dokonca informácie o tom, že sa zameria aj na porovnanie Meghan a Kate, a to, ako ich zobrazovali médiá. Asi nikoho neprekvapí, že v dokumente by mala Meghan vystupovať práve ako tá ukrivdená, kým Kate bola vyobrazovaná ako vzor pravej princeznej. To však nie je pravda, keďže počas rokov si Kate taktiež zažila od britského bulváru svoje a nebolo jej to ľahostajné.

Mnohé médiá informovali o tom, že dokument má kráľovskej rodine veľmi uškodiť a zobraziť ju v nelichotivom svetle. Mnohí tiež upozornili, že dátum zverejnenia taktiež nie je náhodný, keďže William a Kate sa práve nachádzajú v Amerike a pozornosť je upriamená na nich.