Pamätáte si krásnu Šeherezádu z Tisíc a jednej noci? Dnes by ste ju už nepoznali, je z nej blondínka

Dana Kleinová

Foto: Instagram (berguzarkorellove)

Slováci a telenovely už neoddeliteľne patria k sebe. Ukazujete sa to nielen na sledovanosti, ale tiež na horlivých diskusiách, ktoré zapĺňajú sociálne siete vždy, keď slovenské televízie uvedú novú originálnu telenovelu. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Telenovela Tisíc a jedna noc sa na Slovensku vysielala v roku 2011 a okamžite si získala úspech divákov. Svedčil o tom aj nárast mien Onur a Šeherezáda, ktoré, ako sme písali v článku, v tomto roku získalo množstvo novorodencov. A práve krásna Šeherezáda si svojou úprimnosťou a oddanosťou svojmu synovi získala srdcia slovenských divákov.

Postavu tmavovlasej architektky Šeherezády stvárnila herečka Bergüzar Korel. Tá je v skutočnom svete manželkou Halita Ergença, ktorý v seriáli stvárnil jej milovaného Onura. Nie div, že tak dokázali preniesť svoju iskru aj na televízne obrazovky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BergüzarKorelLove (@berguzarkorellove)

Zmenila vizáž

Dnes by ste však Bergüzar už nespoznali. Dlhé čierne vlasy vymenila za krátky blond strih, ktorý ju omladil o niekoľko rokov. Hoci herečka už čoskoro oslávi 41. narodeniny, s novým účesom vyzerá ledva na 30. Veď posúďte sami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BergüzarKorelLove (@berguzarkorellove)

Najnovšie články