Mamička zverejnila, čo jej deti dostanú na Vianoce a ľudia sú zdesení. Za toto ich mnohí úprimne ľutujú

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Slobodná mamička predviedla, čo dá svojim dvom deťom na Vianoce a mnohí ľudia si myslia, že to veľmi prehnala. Veď posúďte sami.

Článok pokračuje pod videom ↓

Mamička z Austrálie zdieľala video svojho vianočného stromčeka, ktorý pôsobí veľmi drobne pri množstve vianočných darčekov, ktoré sa chystá dať svojim deťom. Ako uvádza portál Daily Mail, Nikita hovorí, že pre svoje dvojičky nakupuje darčeky už v polovici roka. Povedala, že 90 % z darčekov, ktoré sú vo videu pod stromčekom, idú práve jej deťom.

Balenie jej trvalo niekoľko hodín

Balenie jej podľa jej slov trvalo 8 až 10 hodín a pod stromček ich dala už prvého decembra. Keď video zverejnila, určite nečakala, že sa strhne vlna kritiky na to, aké množstvo darčekov svojim deťom dáva. Taktiež mnohých zaujímalo, ako svoje deti udrží tak ďaleko od stromčeka, kedy Nikita priznala, že svoje deti drží ďaleko od toho, aby mali prístup k vianočnému stromčeku.

Mnohí skritizovali mamičku za množstvo darčekov a tvrdia jej, že jej deti si to ani nezapamätajú a nikdy si neuvedomia skutočnú podstatu Vianoc a toho, čo naozaj predstavujú.