Nora Kabrheľová rozbehla nový biznis. Obrovský záujem o jej výrobky ju šokoval, stali sa hitom

Dana Kleinová

Foto: Instagram (nora_kabrhelova)

Kontroverzná, no obľúbená osobnosť má novú prácu. Nora svoje výrobky predáva na sociálnej sieti a objednať si ich môže každý. 

Článok pokračuje pod videom ↓

65-ročná Nora Kabrheľová na dôchodku nelení a rozhodla sa rozbehnúť vlastný biznis. Na sociálnych sieťach ju sleduje viac ako 100-tisíc používateľov, a tak nie div, že si hneď našla zákazníkov. Navyše, to že má vkus pre módu, dokázala v šou Nákupne maniačky, a tak nik nepochybuje, že doplnky z jej výroby budú hitom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Háčkuje kabelky

„Všetci chcú vedieť, čo do Márišky ja na tom dôchodku robím. No čo sa robí na dôchodku? Čo sa robí? Ležím, raz na jednej strane, raz na druhej strane, maximálne idem so Šarikou vonku. Pozerám si seriál, o ôsmej zhasnem svetlo a spím do rána. O šiestej vstanem. Toto robia dôchodcovia,“ povedala Nora minulý rok v šou Nákupné maniačky, no očividne to už neplatí.  Rozhodla sa totiž predávať ručne háčkované kabelky.

Objednať si ich môže každý, stačí Nore napísať správu na Instagrame. „Keď máte záujem, je to ručná práca, moja práca, čiže viete, že to niečo stojí, nie?“ upozornila Nora potenciálnych zákazníkov.

„Od piatej rána už háčkujem,“ pochválila sa na ďalší deň Nora s tým, že všetky objednané kabelky už stihla odoslať a pracuje na ďalších.

Nora potom ukázala ďalšie uháčkované kúsky a prezradila, že na ne dlho zháňala ozdoby. S tým však už viac nebude mať problém. „Už budem mať svoje logo. Také odznačiky. Takže potom budem toto pripínať,“ prezradila Nora s tým, že aj tým, ktorí si už u nej objednali, dodatočne pošle svoje logo.

Reprofoto: Instagram (nora_kabrhelova)

Najnovšie články