Sťažovali sa na kuracie mäso z obchodu, reagovali stovky Slovákov. Keď uvidíte fotku, hneď pochopíte, prečo

Hyriaková Kristína

Foto: flickr (snowpea&bokchoi)

Nakupovanie potravín v supermarketoch je vždy tak trochu risk. Nikto vedome nenecháva na pultoch nič pokazené a ani po záruke spotreby, no niekedy jednoducho zlyhá ľudský faktor, čo sa môže stať každému.

Mnohí ľudia nie sú spokojní s kvalitou alebo vizuálom potravín, ktoré na Slovensku máme, niektorí však robia všetko preto, aby sa mohli posťažovať a našli na niečom chybu. To sa stalo aj v prípade, kedy sa na stránke Nekŕmte nás odpadom objavili fotografie kuracieho mäsa zo supermarketu. Na kuracom mäse sa objavila krvná zrazenina.

Slováci si o tom myslia svoje

Dotyčná osoba, ktorá ich zverejnila, však určite netušila, koľko Slovákov sa do nej pustí. „Veď to je normálne, nikdy nebudú krásne čistučké len mäsko. Treba to obrezať. Či ten dotyčný prvýkrát kúpil a hneď z toho robí kovbojku?“ „Takéto príspevky dávajú ľudia, čo nikdy v živote asi nevideli naozajstné kura, nečistili ho … im by asi mali predávať iba hotové rezne.“

„Toto sa môže stať ,aj keď doma chová niekto hydinu,tak nerobte z toho vedu.Ten kúsok sa vyreže a mäso sa spracuje Horšie by bolo, keby v minimálnej dobe spotreby mäso zapáchalo. Aj keď je pravda, že pracovník, ktorý mäso porcoval, si to mal všimnúť a odrezať ten zrazený kúsok.“ „To musí byť hrozný pohľad pre človeka, ktorý si doteraz myslel, že prsné rezne rastú na strome čistučké, ružovučké a neviem aké.“

Väčšina ľudí sa zhodla, že dotyčný nemá právo sa na mäso sťažovať aj z toho dôvodu, že si ho vybral sám a nikto ho do toho nenútil. Aký máte názor vy?

Najnovšie články