Veronika a Sajfa privítali na svete svoje druhé dieťatko. Zverejnili fotografie priamo z pôrodnice

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (veronikaostrihonova/sajfa)

Veronika Cifrová Ostrihoňová a jej manžel Matej „Sajfa“ Cifra na svete privítali svoje druhé dieťatko. K dcérke Sáre tak pribudol malý chlapček.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uviedli obaja na sociálnych sieťach, ich syn dostal meno Šimon Koloman. Narodil sa 19. augusta 2022 v noci a podľa informácií, ktoré obaja zverejnili, rodila Veronika v Brne.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený © Sajfa (@sajfa)

Krásne slová od Sajfu

„Jeden z najsilnejších zážitkov môjho života ak nerátam aj moje prvé sväté prijímanie. Pred pár hodinami som po druhýkrát zažil zrod života a vidieť niečo také je neopísateľné. Vy muži, ktorí ste videli vaše ženy rodiť, vzdychať a siahať si na absolútne dno svojich síl viete presne o čom hovorím. Život je magický vesmírny ukáz a vďaka našim ženám máme my muži máme tú možnosť tú mágiu zblízka pozorovať. Takže nabudúce ak budú nejakí starí bieli inkvizitorskí páprdovia rozprávať v mene Ježišovom či Mohamedovom o tom čo má a nemá žena robiť so svojím telom tak ich v Metaverse prinútim rodiť cez ten ich malý pipík. Vitaj Šimon na svete! Tvoja matka je BOHYŇA na to pamätaj. ĽÚBIME ŤA,“ napísal Sajfa na Instagrame.