Nebudete veriť, ako vyzerajú dnes. Dvojičky speváka Iglesiasa už majú 18 rokov a získavajú si pozornosť médií

Lucia Mužlová

FOTO TASR - archív TASR Michal Svítok

Nedávna kauza o určenie otcovstva si získala mimoriadnu pozornosť médií. Konečné rozhodnutie súdov však znelo jasne. Julio Iglesias, 75- ročný spevák je otcom 43-ročného Javiera Sancheza Santosa. 

Článok pokračuje pod videom ↓

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Iglesias Preysler Family (@iglesiaspreyslerfamily) on

K známemu idolu ženského publika Enriquemu a jeho dvom sestrám, dvojičkám Christine a Victorii tak pribudol ďalší nevlastný brat. Christina a Victoria oslávili v máji krásnych 18 rokov a je to až neuveriteľné, ako rýchlo ten čas plynie. Obe sestry idú v šľapajách slávneho otca a aj brata, ako informuje magazín Teen Vogue.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueigarabia) on

Zdieľajú svoj osobný život

Na svojom Instagrame majú pekné blondínky už viac ako 100-tisíc sledovateľov, no čelia aj veľkej kritike. V takom mladom veku občas postujú fotografie, nad ktorými môžeme len krútiť hlavou. Mnohé komentáre smerujú k jednému záveru. Takto by nemali vyzerať 18-ročné slečny. V podstate sú dospelé, no stále sú dosť mladé na také odvážne fotografie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria (@victoriaiglesiasr) on

Keď sa pozrieme na ich mamu, Mirandu Rinsburg, ktorá má 53 rokov, určite by ste jej toľko nehádali. Vyzerá mlado a je vidieť, že sa o seba stará. Dievčatá si všimli už aj modelingové agentúry a boli na titulkách niekoľkých časopisov. Victoria a Christina si zo slávy ťažkú hlavu nerobia. Robia, čo ich baví, cestujú po svete a užívajú si mladosť.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria (@victoriaiglesiasr) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristina (@cristinaiglesiasr) on

Sláva ich zatiaľ nezmenila

Z ich života sa na povrch dostali informácie o tom, že Victoria je veľký introvert a Christina naopak extrovert. Majú radi zvieratá, najmä psy a kone a hovoria plynule až tromi jazykmi. Anglicky, španielsky a holandsky. Stále sú však zatiaľ v tieni svojho slávnejšieho brata, ktorého pozná celý svet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristina (@cristinaiglesiasr) on

Dvojičky v rodine

Tiež nie je náhoda, že aj spevák má s tenistkou Annou Kournikovovou dvojičky, zrejme to majú v rodine. Napriek tomu, že sú slávni, vedú skromný život. Keď sa im v roku 2018 narodilo dievčatko Lucy a chlapček Nicholas, tešil sa celý svet a táto správa vzbudila veľké ohlasy. Tehotenstvo držali celý čas v tajnosti, preto správa o pôrode šokovala. Keďže vedú jednoduchý a obyčajný život, nemuseli sa pred fotografmi skrývať. Napriek tomu, že nežijú v manželskom zväzku, teraz tvoria šťastnú a spokojnú rodinu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🐾 Anna 🎈Аня (@annakournikova) on