Čo hovoria hviezdy o dcérke princa Harryho a Meghan Markle? Podľa astrológov môže zmieriť rozhádanú kráľovskú rodinu

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP

Len pred niekoľkými dňami princ Harry a Meghan Markle privítali na svete druhé dieťatko, dcérku Lilibet, ktorá dostala meno po prezývke kráľovnej Alžbety.

Článok pokračuje pod videom ↓

Hoci obaja rodičia žiadajú ľudí o súkromie a neplánujú zverejňovať fotografie malej dcérky, astrológovia sa už pustili do toho a chcú vedieť, čo z dievčatka vyrastie. Ako uvádza portál Daily Mail, chytila sa toho britská astrologička Francesca Oddie, ktorá využila podrobnosti o dátume, čase a mieste narodenia a zverejnila svoj predpoklad toho, aká malá Lilibet Diana bude.

Môže spojiť celú rodinu

Podľa jej tvrdení bude milovať prírodu, domov, svoju rodinu a krajinu. Vo svojich názoroch bude striktná a bude presvedčená o svojej pravde, preto ju bude často vnucovať aj druhým. Bude mať schopnosť čítať medzi riadkami, držať sa svojich cieľov a byť presvedčivá v dosahovaní toho, po čom túži. Je predpoklad, že bude plaché dieťa, no v dospelosti sa to zmení.

Je tiež možné, že pôjde po umeleckej dráhe a bude mať hudobné či herecké nadanie. Bude mať však aj obchodného ducha a bude vedieť robiť rýchle a správne rozhodnutia. Astrológovia tiež predpovedajú, že to bude práve ona, ktorá poslúži ako most medzi kráľovskou rodinou a Meghan s Harrym. Bude mať možnosť spojiť celé rodinu dokopy. Tiež je možné, že bude niesť ťažkú rodinnú karmu a bremeno celej rodiny.

Čo hovoríte na takéto výklady?