62-ročná babička to ukázala aj mladým dievčatám! Je dôkazom toho, že modelkou sa môžete stať v každom veku

Monizz

Tak toto sa len tak nevidí. Dáma v najlepších rokoch, šesťdesiatnička Sarah, sa rozhodla tromfnúť mladé modelky. Už ju nebavilo počúvať o tom, ako patria staršie ženy do starého železa a tento mýtus sa rozhodla vyvrátiť obdivuhodným činom.

Austrálčanka Sarah je zástankyňou individuality každého človeka a krásy v každom veku. Modelku nikdy nerobila. Prvýkrát sa pred objektív postavila, keď mala 59 rokov. Už tretí rok sa necháva fotiť a ukazuje svetu, že ženy v každom veku majú svoje čaro a vedia byť pre mužov príťažlivé.

Toľko to nechcela, až sa naštvala

Sarah sa modelkou stať nikdy nechcela. Pracovala ako návrhárka šperkov, až kým sa pred tromi rokmi nedostala pred objektív ako modelka a potom sa jej fotky dostali na sociálnu sieť Instagram. Dnes má táto dáma toľko fanúšikov, že si bez nich nevie predstaviť deň. V roku 2014 si založila vlastné konto a začala publikovať nielen svoje produkty, ale aj seba samu. Stala sa tvárou športovej značky Adidas a dnes sa o jej šperky už nik nezaujíma. Pretože objektom záujmu sa stala ona sama!

Má viac ako 150 000 fanúšikov a väčšinu z nich nepriťahujú ani tak jej fotografie či postava, ale jej pozitívny a dosiaľ neprezentovaný postoj k životu. Každý deň sa na jej sociálnej sieti ukazujú nové a nové fotografie a je len ťažké uveriť tomu, že dnes si oblečie aj také oblečenie, ktoré nosila ako 19-ročná dospievajúca slečna.

Mám 62 rokov, ale pocit mladosti som si vytvorila vo svojej duši. V nej žije stále mladé dievčatko, ktoré vek vôbec nevníma,“ hovorí Sarah. V jej živote nie je miesto pre smútok ani starosti. Život berie s nadhľadom a prijíma to, čo jej denne ponúka. Nehanbí sa za to, čo robí, ani ako vyzerá. Ak na ňu niekto opovržlivo ukazuje prstom a krúti hlavou nad jej mladíckym správaním, jednoducho sa na neho usmeje a ide ďalej.

Táto dáma má rozhodne náš obdiv! Aj takto sa dá vnímať a prežívať staroba. Dnešné šesťdesiatničky sú už často pomerne smutné a usedené dámy, ktorým sa zo života pomaly ale isto vytráca slnko. Lenže takto by to byť nemalo! Ako svoj vek vnímate? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Prekvapilo ma, keď kamarátka sušila na radiátore na kolieska nakrájané pomaranče. Potom mi však prezradila, na čo sú a hneď som ich začala sušiť vo veľkom

zdroj: babskeveci.sk (M)

1
Komentovať