Pamätáte si na súťažiacich z prvej Česko Slovenskej SuperStar? Po rokoch sa znova stretli, takto vyzerajú dnes

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

SuperStaristi sa po rokoch znova stretli, aby nielenže v ľuďoch vyvolali nostalgiu, ale tiež spoločne oslávili svoje tridsiate narodeniny. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Bolo to v roku 2009, keď sa Slováci a Češi prvýkrát rozhodli spoločne hľadať SuperStar. A hoci sa stal ultimátnym víťazom Martin Chodúr, nie je jediný, kto si z tejto súťaže odniesol slávu. Úspešnou kariérou sa môžu pochváliť napríklad Ben Cristovao, Jan Bendig alebo Monika Bagárová. Známymi sú tiež Thomas Puskailer a Dominika Jurena, kedysi Stará, ktorí sa síce už nevenujú naplno hudbe, no stále je o nich počuť.

Foto: Profimedia

Spoločne vystúpili na pódiu

Najnovšie sa Jan Bendig, Monika Bagárová a Markéta Konvičková opäť stretli, aby vystúpili na spoločnom koncerte v O2 Aréne na poctu Haně Zagorové. A ako upozornil Jan, v tejto zostave sme ich nevideli naposledy, keďže sa na spoločnom pódiu už čoskoro objavia znova. Jan aj Monika totiž tento rok vystúpia v rámci oslavy svojich narodenín a plánujú si na veľkolepý koncert pozvať aj hostí.

„My 3 sa 15 rokov stretávame, priatelíme, spievame a tento rok oslávime každý 30. No… Honzíka to čaká 16. 3. v O2 Universum a Monča má svoj Vysnívaný koncert 12. 9. v 02 aréne! Teším sa s vami a budem tam,“ napísala Markéta k spoločnej fotke.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jan Bendig (@bendigjan)

Najnovšie články