Prekvapenie v živote známej českej speváčky odhalené: Bude sa Lucie Bíla konečne vydávať?

Monizz

Keď zhruba pred polrokom ohlásila, že má novú známosť, mnohí len krútili hlavami. 51-ročná popová speváčka Lucie Bílá si začala s o 17 rokov mladším fitnes trénerom Radkom Filipim. Mladší muž však v živote speváčky urobil zásadný škrt, a tak sa zdá, že sa možno dočkáme ďalšej prominentnej svadby.

facebook.com

Priatelia z okolia Bílej šepkajú, že svadba je už len otázkou času. Speváčka vo vzťahu s mladším partnerom doslova prekvitá, a tak len potvrdzuje akýsi novodobý trend, kedy si staršie, no stále atraktívne známe ženy vyberajú mladších mužov. Nič nenasvedčuje tomu, že by ich vzťah nefungoval len kvôli pomerne veľkému vekovému rozdielu.

View this post on Instagram

Krásný pozdrav z Tater. ❤

A post shared by Lucie Bílá (@luciebila) on

Bude svadba?

Nedávno sa Lucie Bílá na svojej sociálnej sieti pochválila fotografiou, ktorú si jej fanúšikovia začali vysvetľovať po svojom. Mnohí jej už gratulovali k zásnubám, no speváčka na celú vec reagovala pomerne tajomne. Či sa verejnosť dočká prekvapenia alebo si z nej popová diva len uťahuje, ostane ešte chvíľu tajomstvom.

Počas tohto leta si dvojica spoločne užila dovolenku pri mori, a práve to bol zlomový moment, kedy sa bulvárom začali šíriť zatiaľ nepodložené fámy o zásnubách. Tento týždeň však Lucie zverejnila fotografiu, na ktorej hrdo ukazuje prstienok, ktorý sa nápadne ponáša na zásnubný. Médiá okamžite začali zisťovať, či k zásnubám došlo alebo nie, no speváčka túto informáciu zatiaľ ani nepotvrdila, ani nevyvrátila. „Prsteň nosím preto, aby bolo jasné, že som zadaná,“ vyjadrila sa k celej veci Bílá. Pri verzii o zásnubách sa však len usmievala a nepovedala prakticky nič.

View this post on Instagram

Hurá prázdniny! ♥️

A post shared by Lucie Bílá (@luciebila) on

Dopriali by ste Lucii konečne vytúžený sobáš? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Môže sa aj hodiť o zem! Toto všetko má vojvodkyňa Kate jednoducho prísne zakázané

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Najnovšie články