Po rokoch prehovoril, ako to naozaj bolo: Bradley Cooper sa vyjadril o vzťahu k Lady Gaga

Kristína Hagarová

Foto: A Star Is Born/ Warner Bros.

Fanúšikovia obľúbeného filmu A Star is Born, teda Zrodila sa hviezda, vedia, že hlavné postavy Ally a Jackson boli veľmi zaľúbení. Ako to však bolo medzi hercami Lady Gagou a Bradleym Cooperom?

Článok pokračuje pod videom ↓

Už od uvedenia filmu sa vo veľkom špekulovalo o tom, aký je v skutočnosti vzťah medzi obľúbeným hercom Bradleym Cooperom a speváčkou Lady Gagou. Mnohí si želali, aby medzi nimi bolo niečo viac, no ani jeden z nich sa k tomu až doteraz nevyjadril. Ako uvádza portál EOnline, práve Bradley Cooper povedal, ako to v skutočnosti v čase, keď sa film dostal do kín, medzi nimi bolo.

Dlho sa hovorilo o ich vzťahu

Napriek tomu, že sa dlho hovorilo o niečom inom, medzi nimi nebol žiadny romantický vzťah. „Áno, ľudia videli lásku. A hádajte čo, to je presne to, čo sme chceli, aby ste videli,“ povedala Lady Gaga po vystúpení na Oscaroch, kedy za tým mnohí ľudia videli niečo viac ako len vystúpenie. Bradley sa však ku všetkému vyjadril až teraz.

V skutočnosti podľa neho existuje jednoduchý dôvod, prečo to všetko vyzeralo tak verne. „Vystúpenie bolo koncipované tak, aby to bolo ako scéna z filmu a tiež aby som prekonal svoje vlastné obavy zo spievania naživo. Znížilo to moju úroveň úzkosti… V tej scéne vo filme sa do seba postavy zamilujú a je to ten výbušný moment.“

Vytvorili ľúbostný príbeh

„Vytvorili sme ľubostný príbeh. Pre mňa ako umelca a ako herečku sme samozrejme chceli, aby ľudia verili, že sme zamilovaní… Záležalo nám na to, aby to prešlo cez objektív kamery do každej televízie,“ povedala Lady Gaga. Keď film vyšiel, Bradley bol vo vzťahu s Irinou Shayk, ale už v júni 2019 sa rozšírili správy o ich rozchode. Zároveň sa aj Lady Gaga začiatkom roka 2019 rozšila so svojím snúbencom Christianom Carinom. Aj tieto veci preto vo fanúšikoch podporovali teóriu, že sú spolu aj v skutočnom živote.