Melania Trump a Brigitte Macron opäť spôsobili ošiaľ, keď sa objavili spolu. Toto si ľudia všimli ako prvé

Hyriaková Kristína

Foto: archív TASR

Keď hlavy štátov riešia dôležité veci, všetky oči sa upierajú na ich prvé dámy. Ako informoval The Guardian, žena francúzskeho prezidenta Brigitte Macron a amerického prezidenta Melania Trump sa stretli na summite NATO v Bruseli. A hoci prezidenti a hlavní predstavitelia krajín riešili dôležité veci, mnohí ľudia sa zamerali aj na outfity týchto dvoch dám.

Donald Trump prišiel na summit NATO do Bruselu už klasicky, so svojou manželkou Melaniou. Pre mnohých ľudí sa stalo oblečenie prvej dámy predmetom diskusie. Už dlhú dobu je Melania považovaná za trendy a veľmi veľa žien nad 40 sa snaží jej outfity napodobniť. Tento raz však svojim outfitom zaujala aj členov kongresu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FundaY (@fun_dyy),

Outfit, ktorý zažiaril

Outfit, ktorý si vybrala na slávnostnú večeru bol nielen neuveriteľne krásny, ale aj ohromne drahý. Čipkované šaty od Elie Saab stáli približne 6653 eur a topánky od Christian Louboutin vytvorili naozaj nádhernú kombináciu a totálne zatienili outfity ostatných partneriek. Keď ešte Melania nebola prvou dámou, rada pútala pozornosť výraznými outfitmi s výstrihmi.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa THE BRIGITTE STYLE 🇫🇷 (@thebrigittestyle),

Francúzska prvá dáma sa nedala zahanbiť

Novinárom neuniklo, že si Melania vybrala spoločnosť prvej dámy Francúzska, Brigitte Macron. Zdá sa, že si padli do oka, pretože sa neustále rozprávali, pôsobili uvoľnene a smiali sa. Brigitte však určite za Melaniou nezaostávala. Zvolila Louisa Vuittona a hoci bol jej outfit trošku konzervatívnejší, jednoznačne vyzerala úžasne.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tristan Bromet (@tbromet),

Obe prvé dámy vedia, čo si môžu vo svojej pozícii dovoliť. To však neznamená, že nemôžu zaujať výberom oblečenia, kedy vyniknú ich postavy. Ich manželia z nich môžu mať skutočne radosť.

Najnovšie články