Táto mamička porodila 6 kilovú dcérku a jej fotky sa okamžite stali hitom internetu!

Monizz

Máloktorá žena si vie predstaviť, že by porodila 6-kilogramové dieťa, no tejto mamičke sa to podarilo a jej dcéra sa okamžite stala hitom internetu. 15. mája porodila štvornásobná mama Chrissy Corbitt dievčatko, ktorému dala meno Carleigh. Roztomilá slečna bola celkom slušný balíček.

Článok pokračuje pod videom ↓
Larry and Chrissy Corbitt

„Keď ju zo mňa lekár vytiahol, začula som, ako sa všetci v pôrodnej sále začali smiať a vzrušovať“, povedala Chrissy pre ABC News. „Ihneď ju utekali odvážiť a keď mi ju ukázali, povedali, že má 6 kilogramov. Nemohla som tomu uveriť. Vyzerala ako batoľa. Bola obrovská!“

Larry and Chrissy Corbitt

Keď sa malá Carleigh narodila, vážila teda približne dvojnásobok hmotnosti ako vážia priemerné bábätká. Fázu novorodenca akosi preskočila, pretože sa narodila ako batoliatko.

Larry and Chrissy Corbitt

„Moja dcéra váži toľko, akoby mala už polroka!“, smial sa hrdý a šťastný otecko Larry Corbitt. „Kontaktovali sme dokonca firmu Pampers a Huggies, aby nám pomohli, pretože všetky nakúpené plienky, ktoré sme doma mali, boli dcérke malé“, s úsmevom si posťažoval otecko.

Sweet Smiles Photography Studio

„Malá potrebovala plienky veľkosti 3, ktoré nosia bežne 8-9 mesačné deti“, smiala sa Chrissy. Na oslavu narodenia tohto veľkého uzlíka sa rodičia rozhodli, že dcéru nechajú zvečniť fotografom. Oslovili teda rodinného známeho Debbye Bensona z fotoateliéru Sweet Smiles Photograpfy Studio.

Sweet Smiles Photography Studio

Bábätko sa stalo hitom internetu a našlo si mnoho odporcov a zástancov. Ľudí rozdelilo na dva tábory. Jedni sa zhodujú v tom, že takéto veľké dieťa je chybou a nesprávnou životosprávou matky počas tehotenstva. Iní hovoria, že príroda sa zariadi sama a ľudia by nemali mamičku ani bábätko odsudzovať.

Sweet Smiles Photography Studio

Pravdou je, že malá Carleigh je síce nevídane veľká, no na bábätkovskom šarme jej to nijako neuberá. Uznajte, že nožičky má úctyhodné a napriek tomu pôsobí pôvabne.

Sweet Smiles Photography Studio

Z malej sestričky sa tešia aj jej súrodenci. Na internete ľudia zdieľajú príbeh rodiny Corbittovcov ako diví, a tak je malá Carleigh slávna v takom veku, o akom sa to nesnívalo ani najväčším šoubiznisovým hviezdam.

Sweet Smiles Photography Studio

Ktovie, čo na ošiaľ okolo svojho narodenia a pôrodnej váhy povie dievčatko, keď vyrastie.

Sweet Smiles Photography Studio

zdroj: babskeveci.sk (Monika), boredpanda.com

Najnovšie články