Meghan Markle príhodou šokovala celý svet: Jej syn Archie takmer prišiel o život

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Meghan Markle šokovala verejnosť. Po prvý raz sa vyjadrila k momentu, kedy jej syn Archie takmer prišiel o život pri požiari.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Tyla, bývalá herečka a manžela princa Harryho Meghan Markle vo svojom novom podcaste Archetypes prezradila, že incident sa odohral počas kráľovského turné v Južnej Afrike, keď mal Archie len štyri mesiace. V tom čase ho spolu s Harrym nechali opatrovateľke, kým si oni plnili povinnosti.

Foto: profimedia

Malý Archie takmer prišiel o život

V rezidencii, kde bol Archie spolu s opatrovateľkou Lauren, vypukol požiar. Lauren ho chcela dať spať, no nakoniec si ho zobrala so sebou, keď si išla zobrať niečo na jedenie. Medzitým však v detskej izbe vypukol požiar. Keď to Lauren Meghan povedala, bola v slzách a povedala, že si nevie predstaviť, čo by sa stalo, keby ho nezobrala so sebou.

Foto: Instagram (alexilubomirski)

Museli pokračovať v povinnostiach

Požiar vznikol od ohrievača, ktorý bol v detskej izbe. „Všetci sme boli v slzách, všetci sme boli otrasení. Ale čo sme museli urobiť? Ísť von a pokračovať v povinnostiach. Ja som im povedala, že to nedáva zmysel a že či ľuďom nemôžeme povedať, čo sa stalo,“ povedala Meghan, na čo jej Serena Williams, s ktorou podcast mala povedala, že by také niečo nemohla urobiť.

Pár sa po požiari síce presťahoval do náhradného ubytovania, museli však naďalej pokračovať v povinnostiach, ako keby sa nič nestalo.