Harry a Meghan svojím vyhlásením mnohých prekvapili. Táto kapitola ich života je už nadobro uzatvorená

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Princ Harry a Meghan Markle úplne ukončili jednu kapitolu života. Definitívne sa odsťahovali z ich anglického sídla Frogmore Cottage.

Článok pokračuje pod videom ↓

Informoval o tom portál Daily Mail. Stalo sa tak polroka po tom, ako dostali z paláca rozkaz, aby Frogmore Cottage uvoľnili. Momentálne im do Kalifornie poslali posledné veci, ktoré tam mali a Harry s Meghan už vrátili aj kľúče. Bez ich sídla už nebudú mať kde prespávať, pokiaľ vycestujú do Británie – môžu zostať u priateľov, alebo sa ubytujú v hoteloch.

Foto: Instagram (alexilubomirski)

Oznámenie o vysťahovaní

Podľa informácií portálu dostali oznámenie o vysťahovaní krátko na to, ako Harry vydal svoju autobiografiu Náhradník. Frogmore Cottage podľa všetkého dlho prázdnym nezostane. Harrymu a Meghan nehnuteľnosť darovala kráľovná Alžbeta, no zostali tam len pár mesiacov.

Rozhodnutie akceptujú

Princ Harry sa tam naposledy zdržiaval začiatkom tohto mesiaca, keď svedčil na súde v procese hackerstva. Podľa zdrojov mal on, aj Meghan súkromnú dohodu s kráľom Karolom, pokiaľ budú chcieť prespať v priestoroch, ktoré patria kráľovskej rodine. Po tom, ako sa objavili správy o ich vysťahovaní, pár oznámil, že rozhodnutie je v poriadku a uznali, že patrilo medzi ich výsady, že mali dom aj v Spojenom kráľovstve a v USA a akceptujú toto rozhodnutie.

Najnovšie články