Myslela si, že jej dieťa má v ústach dieru a začala panikáriť. V nemocnici sa od hanby červenala

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Mamička sa preľakla po tom, ako zbadala v ústach svojho dieťatka niečo, čo tam predtým nevidela. Myslela si, že ide o dieru.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Daily Mail, 24-ročná Becky Stiles spanikárila, keď prebaľovala svojho syna Harveyho a v jeho ústach spozorovala tmavý kruh. Trojnásobná matka sa zľakla a bola vydesená. Keď mu to chcela chytiť, neustále len plakal. Becky rýchlo zavolala svojho partnera, aby sa na to pozrel, no tiež nevedel, o čo ide.

Prekvapenie v nemocnici

Becky však bola presvedčená o tom, že ide o dieru. Zľakla sa, a preto išli do nemocnice. Telefonovala celej rodine a posielala im fotografie toho, čo videla vnútri. Čakali v nemocnici a Becky sa veľmi bála, triasla a plakala. Zdravotná sestra si zobrala baterku a zasvietila do úst chlapčeka. „Veď to je nálepka,“ povedala. „Cítila som sa ako idot a povedala som jej: Nie, to je diera. Potom mu vložila prst do úst a vybrala ju.“ 

Becky povedala, že sa skoro od hanby prepadla a bola veľmi v rozpakoch. Všetci sa smiali a pobavila sa aj celá rodina, ktorej potom volala, aby ich informovala, čo sa stalo. „Jednoducho sa zamiloval do nálepiek,“ povedala.