John Travolta posiela Olivii Newton-John krásny odkaz do neba: Toto dostalo všetkých fanúšikov

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

V pondelok, 8. augusta 2022 svet zasiahla smutná správa. Obľúbená herečka a speváčka Olivia Newton-John prehrala svoj boj s rakovinou prsníka, ktorá ju sprevádzala 30 rokov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Billboard, na vrchol speváčku dostalo hlavne účinkovanie vo filme Pomáda, kde bol jej partnerom John Travolta. S tým si počas rokov vytvorila priateľský vzťah a vystupovali spolu pri rôznych príležitostiach, kedy zaspievali obľúbené hity z tohto filmu.

Krásny odkaz

Aj John Travolta je zo straty priateľky zdrvený. Na svojom Instagrame jej tak venoval pár silných slov, ktorými jej do neba poslal odkaz. „Moja najdrahšia Olivia, urobila si nám všetkým oveľa lepší život. Tvoj vplyv bol neuveriteľný Veľmi ťa milujem. Uvidíme sa na ceste a budeme opäť spolu. Tvoj, od prvého momentu, ako som ťa uvidel, až navždy. Tvoj Danny, tvoj John,“ napísal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa John Travolta (@johntravolta)

Pár si zahral v Pomáde ako Danny Zuko a Sandy Olsson v roku 1978 a predviedli spolu viacero duetov, ktoré sú stále známe. V roku 2018 sa opäť spojili, aby oslávili 40. výročie kultového muzikálu. Smrť speváčky oznámili prostredníctvom jej sociálnych sietí. Podľa správ zomrela pokojne na svojom ranči obklopená rodinou a priateľmi.