Prvé zábery Brucea Willisa po ukončení kariéry. Fotografie, ktoré hovoria za všetko

Kristína Hagarová , TASR

Foto: Instagram (emmahemingwillis)

Bruce Willis si užíva „dôchodok“. Na sociálnych sieťach zdieľala jeho manželka Emma prvé zábery, odkedy oznámil, že kvôli chorobe afázia končí s herectvom.

Ako informuje portál ETCanada, zdá sa, že si pokoj užíva. Šťastnú dvojicu zachytila ich 10-ročná dcéra Mabel, pričom spolu sedia na spadnutom kmeni stromu. Bruce a Emma v marci oslávili trináste výročie svadby.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

Oznámil koniec kariéry

Bruce Willis oznámil koniec kariéry po tom, čo mu diagnostikovali kognitívnu poruchu, ktorá ovplyvňuje komunikáciu. „Bruce má určité zdravotné problémy a nedávno mu diagnostikovali afáziu, ktorá postihuje poznávacie schopnosti,“ uviedla jeho rodina v odkaze na sociálnej sieti Instagram. Afázia je choroba, ktorá spôsobuje stratu schopnosti pochopiť reč alebo hovoriť slová. „V dôsledku toho a po intenzívnom rozmýšľaní Bruce ukončuje svoju kariéru, ktorá preňho tak veľa znamená,“ dodala jeho rodina.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

Filmy, ktoré pozná takmer každý

Pod vyhlásenie sa podpísali hercova manželka Emma Heming Willis, jeho exmanželka Demi Moore a jeho päť detí Rumer, Scout, Tallulah, Mabel a Evelyn. „Prechádzame tým ako silný rodinný celok a chceme to oznámiť aj vám, fanúšikom, pretože vieme, ako veľa pre vás Bruce znamená, tak ako vy preňho. Bruce vždy vraví: Tešte sa a máme v pláne spolu sa toho aj držať,“ dodali Willisovi blízki.

Filmy s Willisom počas jeho 40-ročnej kariéry zarobili po celom svete vyše päť miliárd dolárov. Herec často, prakticky neustále, pracoval. Nakrútil veľa akčných trilerov, ktoré sa majú premietať v roku 2022, napríklad „Gasoline Alley“, „A Day to Die“ a „Fortress: Sniper’s Eye“.

1
Komentovať