Kríza v živote Harryho a Meghan ešte stále nie je zažehnaná. Teraz môžu prísť o milióny

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (sussexroyal)

Harry a Meghan čelia jednému škandálu za druhým, minimálne podľa bulvárnych médií. Okrem toho, že sa vo veľkom rozpráva o ich rozchode, čelia aj ďalším negatívnym správam.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál The Sun, nedávno sa na verejnosť dostalo, že ukončili zmluvu so Spotify, kde pôsobila Meghan Marke so svojím podcastom Archetypes. Podľa informácií sa presunie na inú platformu. Podľa ďalších informácií ich teraz čaká ďalší verejný „rozchod“, a to s Netflixom.

Foto: TASR/AP

V podcastoch zavádzala

Meghan Markle vo svojich podcastoch zavádzala a často nechala svojich kolegov, aby sa rozprávali s respondentmi a jej vstupy boli nahrané len dodatočne. Harry v súčasnosti rieši súd s britskými médiami, kvôli tomu, že nezákonne získavali informácie o jeho osobe. Najnovšie majú však problém so streamovacou službou Netflix, s ktorou spolupracovali na dokumente Harry & Meghan, ktorý vyšiel v minulom roku a opisovali v ňom život v kráľovskej rodine.

Foto: TASR archív

Prídu o milióny

Séria zožala úspech a Netflix Harrymu a Meghan vyplatil 40 miliónov libier, čo je však len polovica honoráru, keďže pôvodne mali dostať 81 miliónov libier. Zvyšné peniaze dostanú len vtedy, keď budú tvoriť obsah, o ktorý bude naozaj záujem. Povedal to zdroj pre The Sun. Aj keď sledovanosť dokumentu bola veľmi dobrá, Netflix žiada viac. Pokiaľ sa nedohodnú, zvyšné peniaze nedostanú.

Foto: TASR/AP

Hľadajú cestu do budúcna

Podľa zdroja, Netflix zmluvu podpísal s nadšením, no teraz hľadajú nápady do budúcnosti. Pokiaľ nebudú dobré, asi sa peňazí nedočkajú. Medzitým sa má v auguste vysielať seriál Heart of Invictus o olympijských hrách. Meghan Marke prišla s nápadom na animovaný seriál Pearl, o dievčati, ktoré bude inšpirované historickými ženskými postavami, to jej však neprešlo.

Najnovšie články