Ďalšie bábätko v rodine sympatických hercov. Opäť nevybrali slovenské meno a siahli po netradičnosti

Lucia Horáková

V sobotu 1. septembra sa rodinka sympatického hereckého páru rozrástla o nového člena a k synčekovi a dcérke, pribudlo ďalšie dievčatko. Dvojica tak prežíva jedno z najkrajších období vo svojom živote.

Slovenskí herci Zuzana Kanócz (38) a Juraj Loj (35) sa v sobotu stali trojnásobnými rodičmi druhej dcérky, ktorá dostala netradičné meno Leyla. Okrem nej má párik päťročného syna Lucasa a dvojročnú dcérku Izabellku.

Dievčatko sa narodilo v sobotu 1. septembra cez deň v jednej z bratislavských nemocníc. Čo je skutočne sympatické, herec bol v tejto dôležitej chvíli pri svojej partnerke a bol jej psychickou oporou počas pôrodu, ktorý prebehol prirodzene. Ako uvádza Nový čas, šťastní rodičia si dcérku mohli ihneď po pôrode odviezť domov.

Zuzka s Jurajom sú spolu vyše desať rokov, a i napriek tomu, že sú už pomerne dlho zasnúbení, svadba sa ešte stále nekonala. Ako sa nechali kedysi počuť, ich svadbou sú deti, ktoré ich spájajú do konca života.

Zuzana Kanócz vyštudovala herectvo na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Hrala v niekoľkých inscenáciách, získala angažmá v Divadle Andreja Bagara v Nitre, či hosťuje v činohre Slovenského národného divadla. Najnovšie sme Zuzku mohli vidieť hrať v televíznom kriminálnom seriáli Za sklom.

Skvelú hereckú kariéru má rozbehnutú aj Juraj, ktorý sa najviac zviditeľnil postavou Martina Roznera v seriáli Búrlivé víno. V súčasnosti ho budeme na obrazovkách vídať v markizáckej relácii Tvoja tvár znie povedome, ktorá sa začne vysielať v nedeľu 9. septembra a bude tak musieť od maličkého prírastku do rodiny častejšie odchádzať z domu.

Pozri aj: Skvelý trik Kate Middleton, ktorý stojí len pár eur a budete ho chcieť vyskúšať. Kvôli tomuto vyzerá vždy dokonale

Lucy, cas.sk

Najnovšie články