Skvelý trik Kate Middleton, ktorý stojí len pár eur a budete ho chcieť vyskúšať. Kvôli tomuto vyzerá vždy dokonale

Lucia Horáková

Kate Middleton je dlhodobo označovaná za módnu ikonu, ktorá sa zakaždým snaží vyzerať dokonale a štýlovo. Okrem toho má už do detailov naštudovaný kráľovský protokol a nemožno jej vytknúť ani len jednu malú chybičku.

Článok pokračuje pod videom ↓

https://www.instagram.com/p/Bm-rXlaBDge/?tagged=katemiddleton

Manželka princa Williama si za roky strávené po boku následníka na britský kráľovský trón osvojila etiketu a bezchybne reprezentuje svoje postavenie. Za tento čas si Kate osvojila aj niekoľko vychytávok, ktoré jej uľahčujú kráľovský život.

Jedným so základných pravidiel, ktoré prikazuje kráľovský protokol je, aby dámy nosili za každých okolností pančuchy, dokonca aj počas horúcich letných dní, čo určite nie je príjemné, predovšetkým ak ide o dlhšiu spoločenskú akciu. Kate však už v roku 2011 objavila skvelý trik, ktorý dodnes aplikuje a uľahčuje jej tak vystupovanie na verejnosti.

Aby sa sympatická vojvodkyňa udržala celý deň na nohách bez toho, aby sa jej šmýkali nohy v lodičkám, pravidelne nosí protišmykové pančuchy značky John Lewis, ktoré stoja len niečo vyše 5 Eur. Vybrať si môže dokonca z troch odtieňov, a to z telovej, čiernej a s efektom opálanej pokožky.

Skvelé vychytávky má už na svojom konte i manželka princa Harryho, Meghan Markle, ktorá vždy siaha po o jedno číslo väčších lodičkách. Dôvod je jednoduchý. Týmto trikom predchádza tvorbe nepríjemných a bolestivých pľuzgierov.

View this post on Instagram

#shoes #jimmychoo #meghanmarkleshoes

A post shared by Amanda (@amy_noc) on

Pozri aj: Známy spevák už nie je slobodný. Pri rozhovore ukázal obrúčku a priznal, že sa oženil so svojou stredoškolskou láskou

Lucy, redbookmag.com

Najnovšie články