Meghan Markle nosí vždy o číslo väčšie topánky. Dôvod, prečo to robí je jednoducho geniálny!

Banana

Meghan Markle sa bez pochýb môže zaradiť medzi ženy, ktoré majú čo dočinenia s módnym priemyslom. Meghan je uznávanými stylistami vždy kladne ohodnotená a jej jednoduchý, no efektný štýl často pripomína outfity princeznej Diany.  Keďže je neustále v hľadáčiku všetkých fanúšikov, novinárov a fotografov a vlastne celej verejnosti, viacerým ľuďom neunikla jedna vec. Neustále je videná v topánkach, ktoré nie sú zjavne jej číslo. O číslo väčšie lodičky či sandále sú jej poznávacím znamením, no až donedávna ľudia nevedeli prečo. Dôvod je však veľmi prostý a až zarážajúco užitočný.

Článok pokračuje pod videom ↓

View this post on Instagram

#shoes #jimmychoo #meghanmarkleshoes

A post shared by Amanda (@amy_noc) on

Trik s väčšou topánkou nevymyslela Meghan a je populárny u mnohých hviezd, ktoré sa často objavujú na verejnosti. Určite dobre poznáte pocit, keď si kúpite krásne topánky, perfektne vám sedia, no po niekoľkých hodinách chôdze vás začínajú nepríjemne tlačiť. Ak sa to stane na nejakej spoločenskej udalosti, ktorú absolvujete raz za čas, je to v poriadku. Čo by ste však robili v prípade, že si vaše postavenie, profesia alebo jednoducho štýl priam vyžaduje takmer každodenné nosenie topánok na vysokom opätku?

Aby sa Meghan vyhla otlakom, odreninám a nepekným krvavým stopám, ktoré už zažila kvôli nevhodným topánkam hádam každá z nás, obúva si väčšie číslo topánok. Módny expert Harriet Davey prezrádza, že mnoho hviezd si v obchode s obuvou vyžiada o číslo a dokonca aj o dve väčšie topánky. Chcú sa totiž vyhnúť následnému noseniu náplastí, ktoré by pokazili celý dojem.

Ak sa vám zdá, že v takýchto topánkach je veľmi ťažké chodiť, ste na omyle. Trik spočíva vo vystužení špičky lodičky. Stačí použiť vatu, odličovacie tampóny alebo kúsok hygienickej vreckovky, ktorú vopcháte k prstom. Tie zafixujú nohu, ktorá bude pevne zakotvená v topánke. Všimnite si chôdzu Meghan a uznajte, že s tým nemá ani najmenšie problémy.

Je vidieť, že 36-ročná vojvodkyňa zo Sussexu sleduje módu rada. Tento trik využívala ešte predtým, ako sa spoznala s princom Harrym, takže nejde len o nejaké kráľovské maniere z vyššej spoločnosti.

Jednoduchý trik, vďaka ktorému môžete predchádzať bolesti a nepekným „polepeným“ pätám. Aké triky alebo tipy sú vaše obľúbené? Máte tiež nejaké nápady, ktoré využívate na vyhýbanie sa pľuzgierom? Podeľte sa o ne s nami v komentároch.

Pozri aj: Neoholená Julia Roberts či najslávnejší pár Hollywoodu prvýkrát spolu. 20+ starých fotografií celebrít, ktoré ste zaručene nevideli

zdroj: Jana, popsugar.co.uk