Toto je najkrajší outfit Kate Middleton za rok 2021. V týchto šatách si ju všimol úplne každý

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Kate Middleton je pokladaná za módnu ikonu. Jej outifty sú ostro sledované nielen „módnou políciou“, ale aj bežnými ľuďmi, ktorí sú fanúšikovia jej alebo kráľovskej rodiny.

Článok pokračuje pod videom ↓

Tento rok bol jej outfitmi jednoznačne výnimočný. Jeden z posledných, ktorý zaujal, je z vianočného koncertu, kedy mala na sebe sviatočný a typický červený sveter. Kate a jej módny vkus, často prirovnávajú k zosnulej princeznej Diane a jej outfity zvyknú vyzerať, ako keby boli jej inšpiráciou.

Inšpirovaná Dianou?

Svedčia o tom jej kostýmy, či šaty, ktoré mala pred nemocnicou pri narodení jej detí. Kate sa však na verejnosti nehanbí ukázať aj menej formálne, napríklad v džínsach alebo športovejšom oblečení. Ak však niektorý outfit tento rok jednoznačne zaujal, sú to šaty, ktoré mala na sebe na slávnostnej premiére filmu James Bond, No Time To Die.

Foto: profimedia

Outfit, v ktorom zažiarila

Na tejto udalosti všetkým vyrazila dych a hoci sa na premiére objavilo množstvo známych osobností a výborne oblečených žien, bola to práve Kate, z ktorej ľudia nemohli spustiť zrak. Čo si myslíte vy?