Victoria Beckham sa pochválila outfitom, názory naň sú však rôzne. Obliekli by ste sa takto vy?

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (victoriabeckham/davidbeckham)

Vo svete šoubiznisu je skutočne množstvo žien, ktoré udávajú trendy, ktoré móda baví a doslova ňou skutočne žijú. Výnimku netvorí ani známa Victoria Beckham.

Victoria Beckham je známa svojím štýlom a módnym vkusom, ktorý inšpiruje ženy po celom svete. Práve preto si založila aj svoju vlastnú módnu značku. Pred niekoľkými dňami zverejnila na Instagrame fotografiu svojho nového outfitu. Kúsky sú skutočne veľmi módne a zaujímavé a tento model vyzerá štýlovo. Mnohé ženy však nad tým len krútia hlavou.

Páči sa vám?

Hoci bývalá Spice Girl je známa tým, že často kombinuje aj odvážne vzory a veci, čo sa k sebe zdanlivo vôbec nehodia, mnohé ženy tvrdia, že toto je naozaj ten najhorší outfit, aký kedy na sebe mala. Tvrdia, že jednotlivé kúsky sa ku sebe absolútne nehodia. Na druhej strane však množstvo komentárov tvrdí, že to vyzerá naozaj výborne. Čo si o tom myslíte vy?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Stabilné manželstvo

Ako uvádza portál Brightside, Victoria Beckham so svojím manželom Davidom sú jedným z najznámejších a najdlhších celebritných manželstiev, stále si však držia svoje súkromie, napríklad aj čo sa týka ich rodiny. Mnohí ľudia ich označujú za veľmi inšpiratívnych a pevných vo svojom vzťahu a práve preto by sme sa mali bližšie pozrieť na to, ako udržujú svoje manželstvo aj po dlhšej dobe.

Foto: profimedia

Obnovili si sľuby

V roku 2017 si obnovili svoje manželské sľuby počas tajného ceremoniálu doma, kde bolo len šesť hostí. To je celkom rozdiel od veľkolepej svadby v roku 1999, ktorá bola na írskom hrade. Bolo to veľmi milé, jednoduché a súkromné. Posledné roky Victoria a David zverejňujú o svojom vzťahu veľmi málo a strážia si svoje súkromie.

Foto: profimedia

Jedným z tajomstiev dlhého a úspešného manželstva je podľa Victorie to, že sa spolu zabávajú. V jednom rozhovore pripustila, že keby bola vážne taká chladná, ako ju opisujú médiá, jej deti by asi neboli také šťastné, ako sú a určite by nebola vydatá. Aj keď sú obaja dosť zaneprázdnení cestovaním po celom svete a trávia veľa času od seba, neustále sa snažia spraviť si čas pre seba. Idú na rande, prechádzku alebo sa len tak prejsť na bicykli, ale robia veci spoločne.

2
Komentovať