Toto je najpopulárnejšia kabelka roku 2022, spôsobila obrovský ošiaľ. Mnohé ženy nad ňou len krútia hlavou

Nikoleta Kottešová

Foto: Instagram (diesel)

Z času na čas sa objavia modely kabeliek svetoznámych značiek, ktoré sú doslova must-have.

Článok pokračuje pod videom ↓

Výnimkou nie je ani táto taška Diesel 1DR, ktorá je navyše cenovo dostupná. Podľa portálu Pure Wow  si ju nebudú môcť dovoliť iba svetoznáme celebrity a influencerky. Môžeme povedať, že tento typ tašky je momentálne najžiadanejším kúskom, ktorý si obľúbili celebrity ako Kylie Jenner, Megan Thee Stallion či Julia Fox.

Foto: Instagram (kyliejenner)

Prekonala modely silných značiek

Podľa medzinárodnej nákupnej platformy Lyst’s Q2 fashion report táto kabelka prekonala modely silných značiek ako Gucci, Prada, či Balenciaga. Vďaka nej značka Diesel postúpila v rebríčku najpopulárnejších značiek z 15. na 6. miesto.

Foto: Instagram (Diesel)

Prečo je kabelka taká žiadaná? Určite ste si všimli, že sa do módy vracajú prvky z 90-tych rokov. A presne taká je aj táto Diesel 1DR, ktorá ma viacero prevedení. Predáva sa v dvoch veľkostiach –  mini a taška cez rameno. Cena menšej začína na 275 dolároch a veľká verzia stojí niečo okolo 500 dolárov.

Zmena kreatívneho riaditeľa

Diesel na jeseň 2020 zmenil dizajnéra, a na post kreatívneho riaditeľa nastúpil Glenn Martens. Ten vo svojich modeloch využíva súčasný boom 90-tych rokov. Od tejto doby si značku Diesel obľúbila Dua Lipa, Rihanna či Bella Hadid. Taktiež, tašku 1DR bolo možné vidieť počas týždňa módy v Kodani. September je mesiac módy v New Yorku, kde sa určite mnoho známych tvárí mihne práve s týmto modelom Diesel 1DR.

Ako kombinovať kabelku 1DR

Je vhodné ju zladiť napríklad s metalickými minišatami, koženými bundami alebo s crop topmi. Dá sa ju nosiť taktiež k saku do kancelárie, k jednoduchému tričku a džínsom, alebo k oversize bunde. Teraz je už iba na vás, ktorú farbu a prevedenie si vyberiete ako prvé.

Najnovšie články