Všimli ste si tento jeden detail na šatách Meghan Markle? Odborník v tom má úplne jasno!

Lucia Horáková

Vojvodkyňa zo Sussexu, niekdajšia americká herečka Meghan Markle (37) sa po veľkolepej svadbe s princom Harrym stala jednou z najsledovanejších žien súčasnosti. Ľudí oslovil nielen jej príbeh obyčajného dievčaťa, z ktorého sa zrodila „novodobá“ princezná, ale i jej dokonalý zmysel pre módu.

Minisukne, krajkové šaty, vyzývavé oblečenie, krátke topy či roztrhané rifle sú už pre Meghan dávno minulosťou. Svoj obvyklý šatník musela vymeniť za druhý, ktorý presne zodpovedá prísnemu kráľovskému protokolu a ako sa zdá, dámy z celého sveta sa začali práve vojvodkyňou vo veľkom inšpirovať. Čokoľvek si sympatická Američanka na seba oblečie, je behom pár minút vypredané. Už len z tohto dôvodu sú módne značky poctené, keď si plánuje od nich Meghan zaobstarať nový kúsok.

Oblečte sa ako Meghan a buďte trendy

To, že vojvodkyňa ide skutočne s módou sme si už mohli všimnúť viackrát a potvrdila to aj vtedy, keď vsadila na košeľové šaty, ktoré sú tento rok mimoriadne trendy. Okrem toho ich nezabudne vždy výborne zladiť s doplnkami a vytvorí kompaktný celok, na ktorý sa naozaj príjemne pozerá.

Možno práve i vás teraz Meghan inšpirovala a pri najbližšej návšteve butiku či obchodu sa poobezráte práve po takomto strihu šiat. Nič nimi nepokazíte, práve naopak a vaše okolie to bez najmenších pochýb patrične ocení.


https://www.instagram.com/p/BkNX6Dbhv5O/?tagged=meghanstyle

Ďalším skvelým prvkom, ktorý môžeme odkukať od samotnej vojvodkyne sú šaty s vreckami. Všimli ste si, že práve takýto typ šiat si Meghan už obliekla na verejné podujatia viackrát? Urobila tak aj na nedávnom pólovom zápase vo Windsore, kde bola podporiť svojho manžela Harryho. Pre túto príležitosť zvolila šaty z rifloviny s výraznejším opaskom a vkusnými vreckami, ktoré dokonale splývali s voľnejším spodkom šiat a ani trochu nepôsobili rušivo.


https://www.instagram.com/p/BlsfQgFBBDZ/?taken-by=hrhofsussex

Vreckám ostala verná i počas výstavy na počesť 100. narodenia Nelsona Mandelu, kde si obliekla ružovkastý trenčkot bez rukávov či počas oficiálnej návštevy Írska. Tam sa objavila v tmavozelenom priliehavom outfite, ktorý dokonale tvaroval jej postavu.


https://www.instagram.com/p/Ble6XpYlJGD/?tagged=meghanstyle
https://www.instagram.com/p/BlDzsDBg38c/?taken-by=meghan_markle

Dr. Carolyn Harris, kráľovský historik pôsobiaci v kanadskom Toronte sa vyjadril, že výber Meghaniných šiat s vreckami môže mať skryté posolstvo. Kedysi sa vrecká používali na šatách ako dekorácia a nepredstavovali funkčnosť. Meghan sa snaží práve naopak presadiť, aby práve vrecká začali plniť svoju praktickú stránku, nakoľko mnoho žien chce mať pri sebe svoje osobné veci ako sú kľúče či mobil, i keď si oblečie vkusné šaty.

Vojvodkyňa môže práve touto drobnosťou nepriamo vytvoriť tlak na módny priemysel, aby začal produkovať viac šiat s vreckami, čo by mohlo výrazne ovplyvniť nasledujúcu módu. Ak však už teraz objavíte v obchode nejaký elegantný kúsok s týmto praktickým detailom, určite po ňom siahnite. Bude to výborná voľba inšpirovaná manželkou princa Harryho.

Pozri aj: Menia sa na úplne iné osoby. Ženy zdieľajú fotografie PREDTÝM a POTOM, ktoré keď uvidíte, nebudete veriť vlastným očiam

Lucy, express.co.uk

0
Komentovať