Rovesníčky ju kritizujú za výstrednosť, no hovorí z nich len závisť. Táto žena má nad 50 a vyzerá naozaj úžasne

Lucia Mužlová

Mnohé mladé slečny si myslia, že móda žien, ktoré majú nad 50 je už len o akomsi stareckom oblečení, ktoré automaticky musí vyzerať zle. To sa ale slečny veľmi mýlia. Pozrite sa na to z opačnej strany. Žena, ktorá má nad 50 už čo to prežila, je skúsená, sebavedomá, úspešná a môže sa obliekať tak, ako sa jej páči. Vek vždy bol a aj vždy bude len číslo a to by ste si mali milé dámy pamätať. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Dnes by sme vám radi predstavili ženu, ktorá sa pomerne často stretáva aj s negatívnymi reakciami. Prečo to tak ale je? Ženy ju kritizujú za to, že je na fotografiách krásne oblečená, usmieva sa a vyzerá šťastne. Naozaj je toto všetko dôvod na to, aby sme si o nej mysleli len to najhoršie? Táto žena má jednoducho štýl a nepozerá sa na negatívne odozvy, snaží sa skôr inšpirovať.

Renata absolútne nevyzerá na svoj vek. Založila si blog, kde uverejňuje fotografie toho, čo si oblieka. Má nad 50 a žije v Spojenom kráľovstve, no pôvodom je z Poľska. Ukazuje najnovšie trendy, ktorým sa nemusia vyhýbať ani ženy, ktoré už dvadsiatku a tridsiatku dávno za sebou.

Móda je podľa nej bez limitov a každá žena by to mala brať tak trochu ako zábavu. Veď čo nám dodá viac sebavedomia, ako keď nám niekto pochváli vzhľad, zloží kompliment na novú blúzku alebo nám jednoducho venuje jeden z tých pohľadov, ktoré hovoria „Dnes vyzeráš úžasne?“

Pozri aj: Časté močenie, silná menštruácia a prílišné ochlpenie. Toto je 7 príznakov závažných ochorení, ktoré by ženy nemali ignorovať

Lucia M.