Ikonický módny kúsok princeznej Diany sa vracia do obchodov. Má to však jeden háčik

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Princezná Diana patrí k vzorom mnohých žien, a to aj napriek tomu, že je to už niekoľko rokov, čo tento svet tragicky opustila.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ľudia si často pripomínajú nielen jej úžasnú prácu a postoj k životu či ľuďom, ale aj jej neuveriteľný módny vkus. Portál The Sun informoval o tom, že jeden zo známych obchodov sa rozhodol zrekonštruovať jeden z jej známych kúskov, ktorý sa stal populárny po celom svete. Je to jej kultový červený sveter, ktorý má na sebe biele ovečky a jednu čiernu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rowing Blazers (@rowingblazers),

Ikonický sveter

Tento sveter je známy hlavne z 80. rokov, kedy ho Diana často nosila počas toho, ako bola zasnúbená s princom Charlesom v roku 1981. Sveter sa rozhodla predávať nóbl odevná spoločnosť Rowing Blazers a jednoznačne to nebude lacná záležitosť. Sveter sa predáva za 185,99 libier, čo je približne 205 eur.

Foto: Profimedia

Nie je pre každého

Originálny sveter je momentálne vystavený v múzeu, spoločnosť Rowing Blazers sa však rozhodla znovu mu vdýchnuť život a dať ľuďom možnosť si ho zaobstarať. Jack Carlson, kreatívny riaditeľ spoločnosti uviedol, že spolupracujú s originálnymi dizajnérmi a práve preto sú kúsky také výnimočné. „Myslím, že vo vzduchu momentálne prevláda nostalgia a obzvlášť veľký záujem o Dianin štýl,“ povedal.

Najnovšie články