Zobrala len obyčajný lak a kefu na vlasy. Keď uvidíte výsledok, už nikdy si ich nebudete upravovať inak

Kristína Hagarová

Reprofoto: Youtube (ellebangs)

Mnohé ženy sa naozaj často trápia so svojimi vlasmi. Niektoré majú problém, pretože im nevedia dodať tvar a iné zase potrebujú len objem, aby boli spokojné.

Článok pokračuje pod videom ↓

Každá žena má úplne iné vlasy, a preto je veľmi ťažké definovať, ako na nich čo najlepšie pracovať, aby boli zdravé a držali požadovaný tvar. V každom prípade, objem je naozaj pri mnoých účesoch kľúčový a je nevyhnutné, aby ste vedeli, ako ho čo najlepšie vytvoriť. Na Youtube nájdete množstvo videí, ktoré vám poradia, ako ho vytvoriť čo najrýchlejšie a najjednoduchšie.

Potrebujete

  • Lak na vlasy
  • Kefu

Postup

Na zadnej časti hlavy si rozdeľte vrchné vlasy na niekoľko sekcií. Poriadne si ich vyčešte smerom dovnútra. Poriadne vlasy zasprejujte. Postupne to urobte aj s ďalšími dvoma prameňmi. Nebojte sa toho, ak vám vlasy najprv veľmi vyskočia. Potom ich jednoducho upravte tak, aby ste vzadu nemala hrbol. Objem je na svete.

Ak máte jemné vlasy

S objemom majú často problém ženy, ktoré majú prirodzene jemné a veľmi rovné vlasy. Aj na to však existuje riešenie.

Postup

Urobte si na vlasoch jemné vlnky. Môžete ich vytvoriť kulmou alebo aj žehličkou. Keď ste si ich už vytvorili, zoberte do rúk sprej na vlasy a od spodu si ho poriadne streknite až ku korienkom. Ešte predtým, než sprej zaschne, si vlasy jednoducho prehrabnite a nadvihnite tak, ako chcete, aby vám stáli.