Nový plavkový trend: Pobúril ženy, ktoré ho považujú až za smiešny. Toto si trúfne nosiť len málokto

Kristína Hagarová

Foto: pxhere

Každý rok prichádza plavková móda s novým trendmi. Niektoré si ženy okamžite zamilujú a niektoré sa zase stanú predmetom diskusií. News však informuje o novinke, ktorú si na seba teda len tak hocikto nedá. Keď to uvidíte, určite si vytvoríte vlastný názor na to, či už móda nezašla trochu cez čiaru. Môže sa vám to však aj zapáčiť, je to len na vás.

Plavky, ktoré ukazujú viac

Pre mnohých ľudí je plavková sezóna veľmi stresujúca. Vtedy sa totiž ukáže, čo sme robili celú zimu a ako nám vydržali naše novoročné predsavzatia. Mnohým ženám sa nepodarilo ich dodržať, preto sa rady zakrývajú do jednodielnych plaviek. Niektoré ženy s tým zase vôbec nemajú problém a snažia sa na pláži ukázať čo najviac zo svojho tela, ako keby neboli aj bez toho už dosť odhalené.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený FashionNova.com (@fashionnova),

Spôsobia vám eufóriu?

Obchodník Fashion Nova však predstavil plavky Euphoria Bikini, ktoré si na seba naozaj nemôže dať hociktorá žena. Zo zadnej časti vyzerajú ako obyčajné dvojdielne plavky. No keď sa dáma otočí, zachádza to už do krajnosti. Vrchný diel plaviek zakrýva len časť ženských pŕs a ich spodok je celkom viditeľný.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený FashionNova.com (@fashionnova),

Ženy majú jasný názor

Ženy si na plavky urobili vlastný názor. „Keby som mala toto na sebe, bála by som sa, že mi prsia vypadnú,“ napísala jedna komentujúca. „Očividne boli vyrobené na fotenie, nie na plávanie alebo opaľovanie,“ napísala ďalšia. A mnohí si proste len uťahujú, že na sebe modelka nemá správnu veľkosť a bikiny jej nesedia.

Hviezdy majú s výberom plaviek tiež občas problémy. Kim Kardashian tiež raz neodhadla veľkosť vrchného dielu a nápadne sa to podobá práve na bikiny od Fashion Nova.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Plavky a nové trendy

Euphoria Bikini však nie sú jediné plavky, ktoré pobúrili verejnosť. Zákazníci sú zmätení z takzvaných „nahých“ bikín, kedy to vyzerá, že žena na sebe nemá vôbec nič.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Tammy 🦄 (@tammyhembrow),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alexis Michaud (@iamalexismichaud),

Vo všeobecnosti máme pocit, že dizajnéri sa začínajú riadiť heslom „menej je viac“, a to doslova. Konzervatívne ženy určite zostanú pri klasických plavkách a bikinách, no pre odvážne ženy, ktoré sa neboja zvedavých pohľadov, je toto určite tá správna cesta.

Najnovšie články