Jej štýl je dôkazom, že vek je len číslo! Kašlite na oblečenie, ktoré vám zbytočne pridáva roky a inšpirujte sa

Banana

Máte občas pocit, že niektoré kúsky oblečenia k vám už nesedia? Odopierate si pestrofarebnú kabelku alebo obľúbený bláznivý sveter, ktorý ste kedysi nosili len preto, že podľa vás nekorešpondujú s vaším vekom? Dámy majú vo svojom šatníku obrovské množstvo vecí, ktoré z rôznych príčin nenosia. V niečom sa necítia pekne, niečo je odložené len na významné príležitosti a niečo jednoducho nevedia dobre skombinovať s ostatnými kúskami. Táto stylistka a módna blogerka vás naučí, že s vekom neprichádzajú také obmedzenia, ako ste očakávali.


Greet Moens pochádzajúca z Antwerp v Belgicku je už na prvý pohľad veľmi sympatická osoba, ktorá doslova rozžiari každý priestor, v ktorom sa objaví. Je osobnou konzultantkou v oblasti módy, skvelou znalkyňou farieb a jej rady týkajúce sa krásy sú tiež na nezaplatenie. Nejde však len o zovňajšok. Greet získala i bakalársky titul a jej hlavné zameranie na vysokej škole sa týkalo výživy. Po škole dokonca pracovala vo farmaceutickom priemysle, preto sú jej rady komplexné. Krásna schránka predsa musí ísť ruka v ruke so zdravým vnútrom.


Keďže móda bola pre ňu vždy veľkou inšpiráciou a vášňou, stále inklinovala najmä k tejto oblasti. Keď jej vo veku 35 rokov diagnostikovali vrodené svalové ochorenie, jej výber životnej cesty bol jasný. Rozhodla sa žiť naplno a radovať sa zo svojej najväčšej záľuby – módy. Skúsenosť s ochorením jej dodáva nadhľad s ktorým dodáva: „Život nie je dokonalý, no váš šatník môže byť!“


Na základe jej skúsenosti, že väčšina žien využíva maximálne tretinu zo svojho celého šatníka a kombinuje stále tie isté kúsky rovnakým spôsobom sa rozhodla pomôcť im. Práca je zároveň jej koníčkom, a preto ju baví ukazovať ženám z rôznych kútov, ako sa to s oblečením dá lepšie vyriešiť. Často si jej zákazníčky nemusia nakúpiť ani hŕby nového oblečenia. Všetko potrebné predsa majú doma, len to nevedia (alebo sa boja) skombinovať.


Greet pomáha ženám nájsť aj správny typ líčenia, poradí im, čo sa im najviac hodí. Okrem toho svojim zákazníčkam dáva skvelé tipy na zdravé jedlá a spôsob stravovania, ktorý by mali dodržiavať.


Greet ženám ponúka pohľad na ich šatník v novom svetle. Pomáha im nájsť samé seba, vytvoriť ich najlepšiu verziu, v ktorej sa budú cítiť atraktívne. Základom je pozdvihnúť to, čo je na nás najkrajšie a potlačiť nedostatky. Ak máte osí driek, neváhajte ho neustále zvýrazňovať opaskom či šatkami. Nepáči sa vám vaša nízka postava? Noste dlhé náučnice, náhrdelníky, dlhé šatky ši šály a nezabúdajte ani na opätky. Ak máte krásny úsmev a chrup, nebojte sa farebných rúžov v intenzívnych farbách. Všetko je len o našej sebadôvere. Majte sa radšej a presne tak budete vyžarovať i na svoje okolie.


Kto je najviac inšpirujúcou dámou a módnou ikonou pre vás? Podeľte sa s nami v komentároch o svoje názory alebo tipy.

zdroj: Jana, becomewhoyouare.be

0
Komentovať