NÁVOD KROK ZA KROKOM: Z jedného kusu obdĺžnikovej látky vyrobila nádherný kúsok do svojho šatníka, ktorý budete chcieť tiež!

Monizz

Máte radi handmade oblečenie alebo radi štrikujete? Potom môže tento šik kúsok osloviť práve vás. Jednoduchý, no elegantný a praktický zároveň. V lete ako stvorený na večerné vychádzky v parku. Len z jedného kusu obdĺžnikovej látky alebo uštrikovaného obdĺžnika si šmahom ruky vyčarujete toto!

takprosto.cc

Klasický, ležérny, elegantný a nápaditý zároveň. Váš šatník môže oživiť nová vesta, ktorú si upevníte na viacero spôsobov. Ako sveter, top alebo klasickú vestu. Dámy, vezmite ihlice a peknú bavlnku a pustite sa do roboty. S trochou trpezlivosti ho budete mať hotový ešte dnes poobede.

Multifunkčná vesta

Pleteninu bez rukávov môžete nosiť dvoma spôsobmi. Farby si zvolíte aké sa vám páčia, a ak chcete vytvoriť optickú ilúziu, nezabúdajte, že čierna zužuje a svetlá rozširuje.

takprosto.cc

Vestu môžete založiť a s limcom spraviť prakticky čokoľvek. Stačí jedna brošňa a bude upevnený ako veľký golier alebo ho nechajte ležérne spustený a pod neho si hoďte klasické jednofarebné tričko.

takprosto.cc

Ak si vestu uštrikujete z dvoch farieb pol na pol, môžete ich pokojne otáčať a nikdy nič nezbadá. V jeden večer budete sivočierna, v druhý čiernosivá.

takprosto.cc

Ak nie ste milovníčka brošní, golier si z vnútornej strany upevnite obyčajnou zicherkou.

takprosto.cc

Nádherné a nadčasové, vhodné pre všetky typy postáv, ale aj pre všetky vekové kategórie!

takprosto.cc

Páči sa vám? Vyskúšajte si podobný kúsok uštrikovať aj vy. Ak neviete štrikovať, podobne vám poslúži aj hocijaká pevnejšia látka. Pre maniačky na ručné práce máme tip na večerné háčkovanie! Budete absolútne originálne!

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc

0
Komentovať