Obliekla si červený kabát a fanúšikom neušla jedna vec. Takto si Kate uctila princeznú Dianu

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Kate Middleton a jej módny štýl a vkus je už dlho označovaný za niečo nadčasové a dokonalé. Inšpiruje ženy po celom svete, a to nielen tým, že si dá často na seba dostupné kúsky, ale že nemá problém obliecť si niektoré šaty aj viac, ako len jeden raz.

Veľmi často ľudí zaujalo aj to, že nosí veľmi podobné kúsky ako jej zosnulá svokra, princezná Diana. Módny vkus a štýl je skutočne niečo, čo sa vojvodkyni nedá odoprieť a všimli si to najnovšie fanúšikovia, ktorí pozorne sledujú jej šatník. Ako uvádza portál Pagesix, 38-ročná vojvodkyňa, manželka princa Williama a matka troch detí, sa objavila na začiatku nového fotografického projektu Hold Still, oblečená v červenom kabáte od Alexandra McQueena, jedného z jej obľúbených návrhárov.

Foto: profimedia
Foto: profimedia

Vyzerala naozaj úžasne

V červenom kabáte vyzerala naozaj úžasne a pekne kontrastoval s jej tmavými vlasmi, podobne ako kabát od Catherine Walker, ktorý mala na sebe jej zosnulá svokra, princezná Diana, v Birminghame v roku 1984. Podobne ako Diana, tak aj vojvodkyňa všetko doplnila čiernymi lodičkami a čiernou kabelkou. Projekt Hold Still obsahuje fotografie, ktoré zachytávajú stav Veľkej Británie uprostred pandémie koronavírusu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Princess Diana🌹 (@dianaremembered),

Nie je to prvýkrát, čo sa vojvodkyňa obliekla nápadne podobne ako princezná Diana. Už pri narodení jej detí mala často na sebe kúsky, ktoré sa nápadne ponášali na ikonický štýl Diany a okrem toho nosí veľmi často šperky a čelenky, ktoré jej svokra milovala. Zabudnúť nemôžeme ani na jej zásnubný prsteň, ktorý Diane patril. Páči sa vám takýto štýl?

4
Komentovať