Prestaňte sa obliekať ako vaša prateta! Týchto 5 tipov vám pomôže k rozprávkovej premene a každý deň budete vyzerať úžasne

Lucia Mužlová

Aj vy máte občas pocit, že sa móda mení tak rýchlo? Našťastie sa niektoré kúsky stále po rokoch vracajú do módy. Ak máte niekedy pochybnosti o svojom šatníku, vedzte, že každý môže vyzerať skvele. Stačí vedieť niektoré dobré tipy a svoj šatník môžete veľmi ľahko aktualizovať a vytvoriť tak mnoho krásnych outfitov.

takprosto.cc

Toto sú tipy, ktoré by mala poznať každá žena, ktorá chce vyzerať a pôsobiť každý deň úžasne.

Neodhaľujte sa!

takprosto.cc

V súčastnosti už vôbec nefrčí byť čo najviac odhalená. Pre opačné pohlavie je práve príťažlivé, keď odhalíte a zahalíte tie správne časti vášho tela. Muža priťahuje najmä to tajomstvo, ktoré je skryté pod vašimi šatami, ktoré odhaľujú trošku a nie všetko. Upozornite na prirodzenosť a uvidíte, ako vaše sebavedomie porastie. Mini šaty nemusia byť vždy vulgárne.

takprosto.cc

Ak sa radi obliekate vyzývavejšie a sexy, nezúfajte. Je tu nový trend, ktorý je naozaj pozoruhodný. Veľmi dobre na postave fungujú nude odtiene. Oblečenie týchto odtieňov vytvára efekt nahoty bez toho, aby ste sa museli odhaľovať.

Tón v tóne je nuda

takprosto.cc
takprosto.cc

Nosiť oblečenie v jednom tóne nie je nutné. Momentálne funguje trend kombinovania rôznych farieb. Sako už nemusí ladiť s topánkami a už vôbec nemusí ladiť kabelka. Dôležité však je, aby ste to s farbami nepreháňali. Ak sa chystáte kombinovať, kombinujte najviac tri farby.

Nebuďte ako marfuša

takprosto.cc

Dnes je veľkým trendom nahé líčenie. S make-upom to netreba preháňať, pokiaľ sa nechystáte na nejakú významnú akciu. Ak si všimnete, aj dnešné nevesty s make-upom šetria. Stavajú na prirodzenosť, čo je momentálne veľmi žiadané.

Perfektný  a dokonalý účes je out

takprosto.cc

Ak si myslíte, že musíte mať každý deň perfektný účes, vyžehlené vlasy a všetko dokonale zalakované silným lakom, mýlite sa. Momentálne sú trendy rozstrapatené účesy, nedbalé drdoly a chaotické pramienky okolo hlavy. Odložte hrebeň a skúste sa trochu pohrať s vlasmi s tým, že použijete na úpravu ruky a prsty.

Podpätky nie sú všetko

takprosto.cc

Je dôležité, aby vaše nohy vyzerali každý deň zdravo a dobre, najmä aby boli upravené. Dbajte najmä o svoje päty, ktoré sú často namáhané najviac. Nie je žiadnym tajomstvom, že pohodlná a správna obuv je kľúčom k úspechu. Stále viac žien dáva dnes už prednosť pohodlnosti pred krásou, ktorú si občas musia aj vytrpieť. V móde sú tenisky, ktoré môžete kombinovať aj s elegantným oblečením.

takprosto.cc

Neznamená to však, že musíte svoje obľúbené lodičky hneď poslať niekam preč. Nechajte si ich na dôležité udalosti, oslavy, pohovory a podobne. Vaše nohy sa vám určite poďakujú.

Ak budete dodržiavať tieto jednoduché pravidlá, budete sa cítiť lepšie a sebavedomejšie. Možno si to všimne aj vaše okolie a verte, že sa na vašu osobu budú komplimenty len tak sypať.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc

0
Komentovať